ONLINE doučovanie a príprava na prijímačkyFreedu -.

Freedu - vzdelávacie centrum
Účet overený:
matematika, slovenský jazyk, nemecký jazyk, angličtina
Bratislava - Petržalka, Bratislava - Dúbravka, Bratislava - Nové Mesto
Doučuje aj cez skype / internet
7€ - 9€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
20h priemerná rýchlosť odpovede

Doučujeme a pripravujeme za prijímačky ONLINE.
Pre online kurzy sme vybrali kombináciu videohovorov so vzdelávacou aplikáciou Edmodo.
Kurzy v malých skupinkách od 6 €/hod, individuálne hodiny 15 €/hod.

Doučovanie, ktoré máte po ruke na najväčších sídliskách v Bratislave v Petržalke (Hálova 16) ,v Dúbravke (Bilíkova 34), Novom Meste (Račianska 80) a tiež organizujeme kurzy v jazykových partnerských školách Leitus v Starom Meste (Cukrová 14) a Empire (Vajnorská 100/A).

Už od roku 2006 učíme zábavne, interaktívne a s dôrazom na praktické využitie vedomostí.

Kurzy v malých skupinkách od 7 €/hod, individuálne hodiny 22 €/hod.

Naša ponuka zahŕňa: doučovanie žiakov ZŠ a SŠ, jazykové kurzy pre deti a dospelých, prípravné kurzy na Testovanie 9, maturity a prijímačky na 8-ročné gymnáziá a stredné školy. V lete žiakov pripravujeme na reparáty a organizujeme letné jazykové kurzy.

Naše lektorky a lektori prechádzajú prísnym výberom a pravidelne absolvujú školenia. Vďaka tomu vieme zaručiť kvalitne odučené hodiny, ktoré sú navyše podávané zrozumiteľnou a interaktívnou formou - vo Freedu nikdy nie je nuda :)Referencie

S doučovaním sme boli spokojní, vzdelávaciemu centru FREEDU a jeho lektorkám za kurzy ďakujeme. Dôležitým faktorom pre nás bolo aj to, že naň Riško chodil rád, tešil sa z úloh, ktoré sa mu na kurze podarilo vyriešiť a o lektorkách sa vyjadroval len pozitívne. Od prípravy sme v jeho prípade očakávali najmä to, aby sa naučil dobre si čítať zadania, vhodne si rozdeliť čas na riešenie úloh a kontrolovať si odpovede alebo riešenia, čo sa mu podľa výsledku prijímačiek na obidvoch školách zrejme podarilo. :-)ĎAKUJEME.

Denisa F. - 10. 6. 2016

Dcera k Vam chodi velmi rada a mam pocit, ze ste jej velmi vela dali, co sa tyka vedomosti a takisto sa u Vas naucila mat rada ucenie a hlavne naucila sa ako sa ucit. Za to patri vdaka Vasim lektorom!

Denisa F. - 25. 5. 2016

Mne sa tu jednoducho páči :),je to najlepšie doučko aké som kedy mala. Hodiny sú omnoho zaujímavejšie ako v škole. Viac sa tu naučím. Matematike lepšie rozumiem. Lucka má na hodinu pripravených veľa príkladov. Spoločne si potom tie úlohy kontrolujeme.

Martina - 20. 5. 2016

Alysska je velmi spokojna! Vdaka vasej lektorke bude mat Alyssa prvy krat 1 z matematiky!!! Neskutocne sa tesi a ja s nou. DAKUJEME!!! Tiez vas chcem poprosit alebo rezervovat slecnu Katku na buduci rok, Alysska nikoho ineho nechce:), ani sa necudujem. Snad bude u vas ucit.

Zuzana - 6. 7. 2015

Môj syn mal z matematiky 90% a zo slovenčiny 88%. S vašou výučbou som nadmieru spokojná, nakoľko sa viac naučil ako v škole za tých par týždňov čo k Vám chodil.

Andrea K. - 11. 4. 2014

Mal som neštandardné požiadavky a moje predstavy, ale najmä predstavy môjho syna, boli plne uspokojené, už teraz sa teší na lektorov a pokračovanie v septembri.

Juraj - 14. 10. 2013

Prave sme obdrzali cerstve vysledky prijimaciek na gymnazium. Adam bol prijaty a zo slovenciny bol medzi najlepsimi. Chcela by som sa podakovat lektorke za kvalitnu pripravu. Adam si nielen rozsiril a utriedil vedomosti, ale hlavne ziskal potrebne sebavedomie. Kedze chodi na anglicku ZS, jeho teoreticke vedomosti zo slovenciny neboli na dostatocnej urovni. Este raz vdaka lektorke a Freedu za rychle vybavenie nasej poziadavky na doucovanie.

Zuzana - 23. 9. 2013

Vo všeobecnosti som bola s celým prístupom zo strany Freedu od prihlášky až po poslednú hodinu veľmi spokojná.Veľakrát ste mi vyšli v ústrety,keď som potrebovala zmeniť termín výučby a tiež sa mi velmi páčilo,že som mohla chodiť na hodinu doobeda, keď som mala dieru v rozvrhu. Lektorka bola velmi milá, kamarátska a v pohode sa vedela prisposobiť tomu, čo bolo treba ešte precvičiť a vždy mala pre mňa pripravené materiály, ktoré som si mohla nechať.

Anna - 20. 9. 2012

Syn urobil reparát veľmi dobre. Učenie bolo veľmi ústretové, vážime si, že p. učiteľ dával synovi rátanie príkladov aj domov a kontroloval ich. Vyučujúci bol veľmi dobrý, získal si svojím prístupom sympatie, záujem o učenie, vedel učivo vysvetliť prístupným a jasným spôsobom, takže syn rád chodil na doučovanie, tešil sa, že mu to už je jasné, učiteľ mal naňho dostatok času a pozornosti, čo bolo iné ako v rámci vyrušujúceho kolektívu v triede.

Anna - 6. 9. 2012

Veľmi spokojný. nič by som nemenil.

Jaroslav - 7. 8. 2012

S Vašou lektorkou angličtiny sme boli maximálne spokojné. Dcéru pripravila perfektne. Urobila na British council úspešne skúšku PET. Ešte raz veľká vďaka, hlavne doučujúcej slečne Táničke.

Ľubica - 25. 7. 2012

Dobry den, mne sa ucenie vo Freedu velmi pacilo. Lektorka bola vemi mila, dost som sa naucila. Pocas ustnej maturity som nemala problem komunikovat. Ani som necakala, ze douckom sa da tak zlepsit.

Katarína - 23. 7. 2012


Kontaktný formulárNapísať referenciu