Študentka v Londýne ponúka doučovanie AJZuzana K.

Zuzana Kristofikova
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - certifikáty, anglický jazyk - začiatočník, anglický jazyk - príprava na maturitu, anglický jazyk - komunikácia, prijímacie pohovory z angličtiny, anglický jazyk - business
Doučuje aj cez skype / internet
67% zodpovedaných správ
12h priemerná rýchlosť odpovede

Hello!

O mne :
Som študentka Biznisu na King's College London v Londýne. Momentálne som v treťom ročníku a počas môjho štúdia som už mala možnosť absolovať štúdijnú mobilitu v Hong Kongu a Južnej Afrike. Angličštinu používam 24/7 a preto som sa rozhodla zdieľať znalosti, ktoré sa už na mňa počas štúdia nalepili. Z angličštiny a francúzštiny mám C1 certifikát. Momentálne sa učím čínštinu.

O hodinách:
Nikdy som nemala rada memorovanie a vždy som preferovala interkaktívne hodiny. Presne tak vyzerajú hodiny so mnou! Snažím sa, aby sa ľudia učili prirodzene a hravou formou.

S čím viem pomôcť:
Viem pomôcť s angličštinou, biznis angličštinou, prípravou na maturitu a aj s prípadnou prihláškou na zahraničnú vysokú školu.

Prvá hodina (3O min) je zdarma. Slúži na spoznanie sa a ujasnenie očakávaní. Cena za lekciu (60 min) je 15-20 EUR. Každá 10 lekcia je zdarma.

Doučujem len cez Skype, keďže bývam v Londýne.Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu