Kvalitné doučovanie cez SKYPENatália L.

Natália Lingard
Účet overený:
kórejčina, čínština, japončina, anglický jazyk, ruština
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 25€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Pekný deň :)

Som vyštudovaná lingvistka a ponúkam kvalitné doučovanie cez SKYPE.

Ponúkam hodiny
- kórejčiny (úroveň A0-C2)
- čínštiny (úroveň A0-C2)
- japončiny (úroveň A0-C2)
- angličtiny (úroveň A0-C2)
- ruštiny (úroveň A0-C2)

Všetky potrebné materiály odo mňa dostanete pred hodinou. Zameriavam sa na potreby mojich študentov, čiže hodiny sú personalizované - robíme to, čo potrebujete, o čo máte záujem :)

Vo svojich hodinách pokrývam všetky aspekty jazyka - gramatiku, rozšírenie slovnej zásoby, výslovnosť. Dôraz kladiem najmä na rozprávanie, no robím aj počúvanie, čítanie a písanie, takže pokryté je všetko.

Dokážem Vás pripraviť na medzinárodné skúšky z jazyka, na pracovné pohovory, prijímacie pohovory na VŠ, maturity či iné skúšky. Pripravím Vás aj na komunikáciu na dovolenkách, rôznych stretnutiach s klientmi, pomôžem s prezentáciami ai.

V prípade dlhodobej spolupráce sa vieme dohodnúť na cene :) Teším sa na spoločné hodiny.

PROSÍM, KONTAKTUJTE MA NA E-MAIL *****@***Referencie

Som maximálne spokojná s hodinami kórejčiny u Natálie. Vďaka nej ma jazyk baví ešte viac než keď som začínala. Hodiny sú prepracované, vždy dostanem mnoho zaujímavých materiálov a informácií a vďaka Natálii sa rýchlo zlepšujem. Ďakujem! :)

Andrea V. - 21. 6. 2020

Ďakujem za super zábavné hodiny! :) Rozhodne odporúčam.

Freela V. - 23. 4. 2020

Ďakujem Natálii za skvelé hodiny kórejčiny :) Dozvedela som sa rôzne zaujímavosti nielen o Kórey, ale aj o kórejčine ako takej. Navyše, jej hodiny sú naozaj super - vďaka nej sa nehanbím rozprávať a jej trpezlivosť je bezodná :) Vrelo odporúčam! :)

Ren F. - 11. 4. 2020

Natália je skvelá! Mám s ňou hodiny kórejčiny a som maximálne spokojná. Zo začiatku som sa trochu obávala výuky cez Skype, ale nakoniec to bolo super. Hodiny sú výborné, šité mne úplne na mieru, materiály sú prehľadné, je tam všetko potrebné. Natália kladie dôraz na všetky stránky jazyka - robíme gramatiku, učíme sa nové slovíčka a ich správnu výslovnosť. Mám dosť priestoru na rozprávanie, Natália ma nechá hovoriť a vždy opraví moje chyby. Okrem hovorenia robíme aj písanie, počúvanie a čítanie - to všetko veľmi zaujímavou a zábavnou formou. Keď som začínala, nevedela som vôbec nič, no teraz už viem rozprávať o základných témach, akými sú rodina či záľuby. Určite odporúčam!

Natália - 24. 10. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu