Angličtina, dejepis a psychológia priateľsky a neformálnePavol S.

Pavol Santoris
Účet overený:
anglický jazyk - conversations, anglický jazyk - mierne pokročilý, anglický jazyk - zš, anglický jazyk - začiatočník, anglický jazyk - sš, psychológia, dejepis
Trnava, Prievidza
Doučuje aj cez skype / internet
5€ - 7€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
75% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj! Volám sa Pavol a možno som ten človek, ktorého hľadáš.
Mám 21 rokov a študujem psychológiu v Trnave. Angličtina je moja veľká kamoška a vnímam ju nie ako niečo navyše, ale ako základ. Rád diskutujem a aj pri doučovaní preferujem konverzácie, neboj sa mi však ozvať aj keď to nie je tvoja priorita. Zastávam názor, že jazyk sa človek naučí najlepšie tak, že ho bude používať a nebude sa ho báť, preto sa ťa budem snažiť viesť v tomto duchu.
Dejepis je skôr mojim koníčkom, maturoval som z neho, ale nevenujem sa mu profesionálne. Rád sa s tebou podelím o moje znalosti a pomôžem ti pochopiť jeho súvislosti, možno spolu dokonca prídeme na niečo nové.
Naša prvá hodina bude zdarma, trochu sa spoznáme, uvidíme, či si sadneme a zistíme, ako na tom si.
Neváhaj mi napísať!Referencie

Spokojnosť! Angličtina mi celkovo nerobí problém, ale zvykla som mať ťažkosti s konverzáciou, ale po pár hodinách konverzovania s Pavlom som nabrala odvahu a naučila sa vyjadriť myšlienky v cudzom jazyku aj nahlas. Vždy bol na hodinu pripravený, dohodli sme si dopredu tému, čo bolo dobré aj pre mňa, lebo som sa tiež mohla pripraviť. Cítila som sa príjemne a určite odporúčam každému, kto hľadá priateľsky prístup.

Karola K. - 18. 12. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu