Uč sa so mnou zábavne a rýchlo online!Silvia P.

Silvia Presinszky
Účet overený:
anglický jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov
Nitra, Vráble
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
80% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

V týchto ťažkých chvíľach, ktoré všetci spoločne prežívame, ponúkam svoju pomoc deťom a zároveň aj rodičom. Učiť sa cudzí jazyk je náročné, aj počas normálnych okolností,no teraz to máme všetci ešte o niečo náročnejšie. Vzhľadom na to, že rodičia nemôžu mať všetky predmety pod palcom, rada pomôžem s vysvetlením novej látky, aj s domácimi úlohami. :)


Som študentkou UKF v Nitre, kde študujem učiteľstvo anglického jazyka. Angličtina bola odjakživa mojou vášňou, preto by som sa rada o moje vedomosti podelila práve s Tebou!
Mojím cieľom je predovšetkým naučiť cudzí jazyk tak, aby ho môj "zverenec" vedel využiť vo svete a v každodennej komunikácii. Mojou prioritou je učiť interaktívne a čo najzábavnejším spôsobom. Vo výučbe dbám na správnu výslovnosť a taktiež na komunikáciu, ale samozrejme rada pomôžem aj pri domácich úlohách alebo v zlepšení priemeru v škole. :)
Doučujem základoškolákov, stredoškolákov aj dospelých,každého, kto má záujem sa niečo nové naučiť. :)
Rada prijímam výzvy, takže neexistuje nič, čo by sme spolu nezvládli.
Teším sa na Teba! :)Referencie

Sme veľmi spokojný so Silviou, skvelý pohotový prístup, flexibilita a vysoke nasadenie akym sa venuje synovi sa ukazalo v znamkach a hodnoteni z AJ. Je skvela vo vysvetľovaní, syn ju dokaze ihneď pochopiť a naučené dokaze aj aplikovať. Vždy ked bolo treba, ochotne prišla a urobila aj nemožné, najmä keď bola pisomka na ďalší deň, syna vedela pripraviť na 120%

Pavol P. - 25. 5. 2020

Silvia je výborná doučovateľka vysvetlila mi cvičenia a má skvelý prístup k žiakom. Veľmi mi pomohla s angličtinou. Odporúčam ju aj ostatným študentom🙂🙂

28. 4. 2020


Kontaktný formulárNapísať referenciu