Radosť z angličtiny - LM a okolieAlžbeta H.

Alžbeta Hanus Lozovská
Účet overený:
anglický jazyk
Liptovský Mikuláš a okolie
13€ - 18€ za 60 minút
doobeda, poobede,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
19h priemerná rýchlosť odpovede

Rada vám pomôžem vytvoriť si priateľský vzťah k angličtine, aby ste mohli ísť ďalej za svojimi cieľmi.
Zodpovedne, tvorivo, so zmyslom pre humor, dospelí, tínedžeri aj deti.Referencie

Pani Alžbetka ma pripravovala na maturitu z angličtiny. Vďaka nej som sa zdokonalil a veľmi úspešne zmaturoval. Jej prístup je vysoko individuálny, profesionálny a kreatívny.

Ivan T. - 17. 11. 2019

Alžbetka, je veľmi výborná doučovateľka, naučila ma veľa potrebných vecí či už do školy alebo do života.Výborná forma učenia, vždy som všetko pochopila.Odporúčam.

Barbora B. - 9. 11. 2019

Skvelá doučovateľka s výborným prístupom a znalosťami. Preberané témy vie zrozumiteľne vysvetliť a prispôsobiť individuálnym potrebám žiaka. Na hodinách je vždy poctivo pripravená a dobre naladená. Odporúčam.

Martin U. - 9. 11. 2019

Alžbetka je veľmi milá a trpezlivá vyučujúca, vedie hodiny hravou a nenásilnou formou.... Hodiny sú obsahovo pestré a kreatívne... Jednoznačne ako vyučujúcu odporúčam... :-)

Veronika B. - 8. 11. 2019

Hodiny angličtiny sa mi páčia, sú veselé a kreatívne aj pre dospelých. Veľmi mi pomáhajú rozvíjať slovnú zásobu a prekonať strach z rozprávania. Odporúčam.

Stanislava S. - 7. 11. 2019

Pani Alžbetku vrelo odporúčam. Angličtina bola pre mňa strašiak, ale priateľským prístupom, rôznorodými na mieru prispôsobenými hodinami sa z Angličtiny stal koníček. Bol som veľmi spokojný.

Martin K. - 7. 11. 2019

Kreatívne myslenie a vedenie vyučujúcej, veľmi dynamická hodina. Na osobu pani Alžbetky - velmi zábavná, milá a inteligentná, aj dospelú osobu dokáže naučiť hravou formou. Bola som veľmi spokojná Odporúčam Ivana Kralova

Ivana K. - 5. 11. 2019

S pani Alžbetkou sme nadmieru spokojní, oceňujeme jej citlivý a hravý prístup k deťom. Dcérka sa na hodiny angličtiny vždy teší a v znalosti jazyka výrazne pokročila.

Ivana M. - 4. 11. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu