Angličtina s Ľubkou, učiteľkou s 15 ročnou praxou v britskom školstveĽubica H.

Ľubica Hankovská
Účet overený:
anglický jazyk
Žilina
10€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
4h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte,

som Ľubica, kvalifikovaná učiteľka s pedagogickou praxou na Slovensku i v zahraničí. Dlhodobo som žila v UK, kde som 15 rokov pracovala na školách v Londýne. V Londýne som tiež absolvovala cambridgeskú skúšku úroveň C1 a získala Certificate in Advanced English (CAE).

Po návrate domov som si v Žiline otvorila vlastnú britskú učebňu . Ponúkam pestré komunikačné kurzy pre deti, doučovanie pre žiakov a študentov a konverzácie pre žiakov aj dospelých.

Učím interaktívne, tvorivo, mám množstvo pomôcok, hier aj pestrú knižnicu.Ku každému študentovi pristupujem individuálne. Všetko, čo sa spolu učíme má praktické využitie v živote a pomôže Vám použiť angličtinu v kontexte každodenných reálnych situácií.

Teším sa na Vás!
ĽubicaReferencie

V prvom rade Ďakujem pekne za doučovanie :) Ľubka je veľmi milá a má veľmi profesionálny. Vyučovanie prebiehalo hravou, zábavnou formou, lepšie na zapamätanie. Vždy dobre pripravená na hodiny a práve preto som sa na hodinách nikdy nenudil a taktiež sa dozviem každú hodinu nové zaujimavosti z realného života. Vie veľmi dobre vysvetliť gramatiku s ktorou som mal vždy veľké problémy. Ľubku môžem len odporučiť :)

Pavol M. - 5. 8. 2020

Odporúčam všetkými desiatimi pani Ľubku . Je veľmi vzdelaná v oblasti angličtiny takže mi vedela vždy všetko vysvetliť, každú hodinu sme si prešli to , čo som chcela a pomimo toho mi ešte vytlačila veľa iných materiálov na preopakovane vecí na maturitnú skúšku , ktoré by som mal ovládať. Pani Ľubka je veľmi skúsená učiteľka nakoľko žila v Anglicku ,čo je veľké plus nakoľko má riadnu skúsenosť s anglickým jazykom a hneď vie všetko vysvetliť a odôvodniť, určite odporúčam každému kto sa chce zlepšiť v angličtine a hľadá niekoho s úžasným ľudským prístupom :)

Vanesa K. - 31. 5. 2020

Doučovanie sa mi veľmi páčilo. Na každú hodinu som mala nachystaného kopu vytlačeného materiálu, časť z neho sme robili na hodine a ďalšiu časť som si robila doma a potom na ďalšej hodine sme to kontrolovali. Všetky otázky ohľadom gramatiky alebo slovíčok mi boli hneď vysvetlené. Prostredie bolo príjemné a priateľské ako aj sama pani Ľubica. Keby som si mala znova vybrať, určite si vyberiem práve pani Ľubicu a odporúčam tak urobiť každému, kto má záujem o kvalitné a príjemné doučovanie. :)

Jolana P. - 11. 5. 2020


Kontaktný formulárNapísať referenciu