Angličtina na mieru - native speakerSofia R.

Sofia Rošková
Účet overený:
anglický jazyk
Košice
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 15€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
13h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj!
Volám sa Sofia a študujem na bilingválnom anglickom gymnáziu v Košiciach. Anglickému jazyku sa venujem od troch rokov, je mi takmer rodným jazykom. Štyri roky som bývala a chodila do školy v USA, presnejšie na Floride, kde som získala perfektný prízvuk. Okrem pobytu v zahraničí som absolvovala niekoľko rokov doučovania s lektormi, čo mi veľmi pomohlo rozšíriť si slovnú zásobu.
Myslím si, že najrýchlejší a zároveň najpríjemnejší spôsob na zdokonalenie angličtiny je častá konverzácia s native speakerom. Preto považujem za dôležité, aby počas hodín rozprával nielen učiteľ, ale rovnako aj žiak.
Hodiny prispôsobujem študentom, zameriavam sa najmä na konverzáciu na akékoľvek témy (bežná komunikácia, maturitné témy, formálna angličtina...) no nemám problém ani s vysvetlením gramatiky a poskytnutím učebníc, cvičení, zoznamov so slovnou zásobou atď..
Doučím deti, študentov, či dospelých, na akejkoľvek úrovni - či už ide o rozšírenie slovnej zásoby, zdokonalenie gramatiky alebo o správnu výslovnosť a prízvuk.
Prvú skušobnú hodinu poskytujem zdarma, na základe tejto hodiny zistím úroveň angličtiny a dohodneme sa, ako by mali naše spoločné hodiny vyzerať.
Doučujem osobne v Košiciach, ale aj prostredníctvom Skype. Keďže ešte študujem, tak hodiny prebiehajú v poobednajších alebo vo večerných hodinách, prípadne cez víkend.
Teším sa na našu prvú hodinu :-)Kontaktný formulárNapísať referenciu