Super doučovanie prírodných viedRichard N.

Richard Nadányi
Účet overený:
chémia, matematika, laboratórne cvičenia (chémia), fyzika
Bratislava, Žilina
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Chémia, fyzika, matematika

Tieto tri predmety majú niečo spoločné - u väčšiny študentov vyvolávajú strach a odpor. Mojou snahou je zmeniť prístup k prírodným vedám tak, aby boli zábavné a pochopiteľné pre každého jedného z nás.

- Doučovanie z chémie pre študentov základných, stredných a vysokých škôl.
- lekcie formou interaktívnych cvičení,
- nie iba prednáška, ale individuálny prístup a vzájomná spolupráca,
- doučovanie aj formou Skype.

Momentálne navštevujem inžinierske štúdium na STU Fakulta Chemickej a Potravinárskej Technológie so zameraním na chémiu, matematiku a fyziku. S doučovaním mám bohaté skúsenosti (aj formou Skype) - doučujem pravidelne už viac ako 4 roky. Doučovanie ma naozaj baví a vďaka tomu je spokojný aj študent.Referencie

Osobne som bola veľmi spokojná s Rišovým prístupom. Učivo vôbec nevysvetľuje pochrvne, ale naopak, všetko vysvetlí do detailov a zopakuje aj primárne základy, čo môže byť veľmi užitočné, keďže pri náročnejších úlohách majú ľudia tendenciu zabúdať na ne. Nemá problém prejsť jednou vecou aj viackrát za účelom, aby človek naozaj pochopil danú latku.

Kvetka D. - 17. 1. 2020

Môj brat Richard ma doučoval matematiku pred skúškami (derivácie a integrály). Som veľmi spokojný s jeho spôsobom učenia. Učivo vedel vysvetliť veľmi jednoducho a zrozumiteľne. Ak to bude potrebné v budúcnosti, jednoznačne ho poprosím o ďalšie hodiny.

Peter N. - 12. 1. 2020


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu