Kurzy reálneho jazyka prirodzeným a nenásilným spôsobomPavol M.

Pavol Molnár
Účet overený:
anglický jazyk, nemecký jazyk
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer,
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Moje meno je Pavol Molnár a cudzie jazyky ma sprevádzajú po celý život. Vyštudoval som odbor prekladateľstvo/tlmočníctvo anglického a nemeckého jazyka na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. Viac ako 4 roky pracujem ako lektor oboch jazykov v jazykovej škole. Okrem toho robím korektúry a preklady textov, vyvíjam si vlastné materiály, systém výučby jazykov a poskytujem jazykové poradenstvo. Keďže veľmi často cestujem do zahraničia, všetky služby ponúkam výlučne online. Mojim najnovším produktom je Kurz reálnej angličtiny, ktorý je vhodný pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť reálny jazyk v konkrétnych situáciách a dialógoch. Je vhodný pre jednotlivcov, ako aj menšie skupiny. Pre podrobné informácie o kurze ma neváhajte kontaktovať.

Aktuálna ponuka kurzov:
- Kurz reálnej angličtiny: momentálne hľadám študentov do dvojíc (cena 8€/hod.) a malých skupiniek (cena do 6€/hod.)
- Obchodná angličtina
- Nemčina pre začiatočníkov
- Nemčina pre pokročilých

Doplnkové služby:
- online jazyková pomoc v reálnom čase (testy, písomná a hlasová komunikácia)
- vypracovanie zadaní a domácich úloh (už od 3€/cvičenie – v závislosti od času)
- preklady a korektúry

Okrem toho ponúkam výučbu anglického a nemeckého jazyka podľa konkrétnych potrieb a cieľov študenta. Poskytujem prípravu na jazykové skúšky, konverzácie, tréning dialógov.

Ak by ste mali záujem o ďalšie informácie, či už o Kurze reálnej angličtiny, ktorým prešlo už niekoľko desiatok študentov, alebo o inom spôsobe výučby, kontaktujte ma do správy.Referencie

Potrebovala som pomoc pred skúškou z obchodnej angličtiny. Pavol bol časovo flexibilný, vždy pripravený na hodinu, preberali sme to, čomu som sa chcela venovať. Určite ho budem kontaktovať znovu.

Erika L. - 11. 7. 2020

Pozitívny prístup, pripravenosť a flexibilta doučovateľa. Vie sa prispôsobiť požiadavkám, tempu žiaka a jeho vedomostí. Konverzujeme, počúvame hovorené slovo, učíme sa písmom. Pre mňa sú tieto hodiny doučovania "škola hrou" aj napriek môjmu vyššiemu veku :)

Kateřina M. - 30. 1. 2020


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu