Kurzy reálneho jazyka prirodzeným a nenásilným spôsobomPavol M.

Pavol Molnár
Účet overený:
anglický jazyk, nemecký jazyk
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 18€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
100% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Moje meno je Pavol Molnár a cudzie jazyky ma sprevádzajú po celý život. Vyštudoval som odbor prekladateľstvo/tlmočníctvo anglického a nemeckého jazyka na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. Viac ako 4 roky pracujem ako lektor oboch jazykov v jazykovej škole. Okrem toho robím korektúry a preklady textov, vyvíjam si vlastné materiály, systém výučby jazykov a poskytujem jazykové poradenstvo. Keďže veľmi často cestujem do zahraničia, všetky služby ponúkam výlučne online. Mojim najnovším produktom je kurz reálnej angličtiny, ktorý je vhodný pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť reálny jazyk v konkrétnych situáciách a dialógoch.

Kurz reálnej angličtiny (od úrovne A2)
Ľudia za mnou často chodia s požiadavkou, že sa chcú naučiť cudzí jazyk, pretože idú na dovolenku. A tak si zaplatia kurz v jazykovej škole krátko pred dovolenkou 2x do týždňa a dúfajú, že sa na nich niečo nalepí. Takto to však nefunguje. Na jazyku je potrebné pracovať dlhšie, cielene a prirodzeným spôsobom. Ten spolu s ďalšími metódami a jazykovým poradenstvom ponúkam v organizovanom a systematickom Kurze reálnej angličtiny.

Okrem toho ponúkam výučbu anglického a nemeckého jazyka podľa konkrétnych potrieb a cieľov študenta, konverzácie atď.

Ak by ste mali záujem o ďalšie informácie, či už o Kurze reálnej angličtiny, ktorým prešlo už niekoľko študentov, alebo o inom spôsobe výučby, určite ma kontaktujte. Za opýtanie nič nedáte.

Teším sa na spoluprácu!Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu