Anglicky efektívne a zábavneBibiana P.

Bibiana Pufflerova
Účet overený:
anglický jazyk
Bánovce nad Bebravou
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 13€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
20h priemerná rýchlosť odpovede

Chcete zlepšiť svoju úroveň angličtiny efektívnou a zábavnou formou? Ponukám hodiny angličtiny osobne aj cez skype.

Rada doučím ľudí so začiatočníčkou a pokročilou úrovňou, ktorí si chcú zlepšiť svoju konverzačnú úroveň a gramatiku. Pripravím na maturitu, štátnice či jazykové certifikáty.

Moje hodiny prebiehajú čo najviac v agličtine, aby sa človek čo najrýchlejšie a efektívne rozhovoril a dostal sa do toho. Vyberám praktické témy z každodenných, študijných či pracovných situácií, prípadne sa prispôsobím preferenciám študenta/ky. A veľakrát sa aj kopec nasmejeme :)

Jazyky sú mojou záľubou a aj každodennou potrebou. V angličtine som študovala 3,5 roka v zahraničí a absolvovala som 7 mesiacov stáže v anglicky hovoriacej krajine. Mám AJ štátnicu úroveň C1, dobrú znalosť obchodnej angličtiny a veľa skúsenosti so vzdelávaním ľudí.Referencie

Angličtina s Bibianou je veľmi super. Keď nechápem niečomu vie mi to vysvetliť. Keď nerozumiem slovíčku, snaží sa mi to opísať po anglicky. Doučovanie s Bibianou mi veľmi pomohlo najduť si vzťah k angličitine. Pred doučovaním som nevedel povedať súvislú vetu, keď sa ma učiteľka opýtala. Ale teraz sa vždy zapájam do komunikácie. Keď niečomu nerozumiem v škole, tak to preberiem na doučovaní a hneď je to iné. Na hodiny doučovania sa vždy teším.

Šimon K. - 28. 3. 2020

K Bibiane chodím na doučovanie mojej dlhoročnej ale zato zle naučenej angličtiny zo SŠ a VŠ. Konečne som našla človeka, ktorý mi vie vysvetliť AJ podľa mojich potrieb, utriasť zle osvojené návyky a postupne si uvedomujem, že sa AJ stáva môj obľúbený a to len vďaka jej super prístupu. Hodiny sú vždy do detailov pripravené a rozpracované, mnohokrát plné humoru, čím sú hodiny uvoľnené a človek sa nehanbí rozprávať aj keď s chybami. Určite odporúčam :) Thank Bibiana :)

Vladimíra C. - 27. 3. 2020

K Bibiane chodíme spoločne s manželkou už nejakú dobu a určite v tom plánujeme pokračovať. Oceňujeme hlavne priateľskú atmosféru, trpezlivosť a ústretový prístup. Celkovo sme veľmi spokojní.

Daniel J. - 18. 3. 2020

Doučovanie u Bibiany mám už nejaký čas , chválim ju za trpezlivý a priateľský prístup , za jednoduché , zábavné a zrozumiteľné vysvetlenie akejkoľvek problematiky. Na hodinách je vždy úžasná atmosféra , vždy od nej odchádzam so 100% spokojnosťou.

Silvia P. - 17. 3. 2020


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu