Profi doučko angličtiny ako od rodeného hovoriaceho. BONUS: ÚVODNÁ HODINA ZADARMO!!!Marek B.

Marek Brutvan
Účet overený:
anglický jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov
Spišská Nová Ves
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 14€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
24h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte!

Mám vyštudovanú angličtinu v Írsku. Rok som ju tam aj vyučoval. Už siedmy rok učím jazyk na Slovensku, od úrovní A0 až Business English.
Taktiež dokážem naučiť Slovenčinu cudzincov až na úroveň rodeného SlovákaReferencie

Marek je výborný lektor, vždy pozitívne naladený, Individualne hodiny vie prisposobit presne podla mojich poziadaviek, ktore su zamerane najmä na konverzaciu. Novu slovnú zásobu a jej pouzitie v praxi vie doplnit prikladmi a informaciami pouzivanymi v anglicky hovoracich krajinach, co je velkym pozitivom. Hodiny s Marekom mi pomohli zdokonalit komunikaciu v anglictine a posunut ju na profesionalnejsiu uroven, za co mu velmi pekne dakujem.Jeho služby plánujem naďalej využívať a bez váhania ho odporúčam aj ostatným.

Danka Š. - 19. 3. 2020

Ucil som sa po slovensky s Marekom a je super ucitel'. Je velmi mily, komunikacia s nim je lahka. Dakujem za vsetko.

Thameur D. - 12. 3. 2020

Anglictinu som vyhladala, lebo som potrebovala svoj bezny uzivatelsky level posunut na nieco viac profi. Mareka som spoznala este v jazykovke a neskor, nakolko vela cestujem, sme pokracovali s hodinami po skype. Tie maju velku vyhodu, hodinu mozem mat prakticky kdekolvek, kedykolvek, materialy mi posiela v digi forme, nemusim si nic tlacit, nic nestratim, nenosim so sebou tony zositou...Marekove hodiny su hrave, ba zabavne, veci vysvetluje jasne a zrozumitelne, ma skvely akcent. Vidiet, ze ma za sebou vela oducenych hodin a typov ludi... Ešte raz dakujem za pomoc !

Kristína G. - 11. 3. 2020


Kontaktný formulárNapísať referenciu