Kurz Angličtiny - 8 EUR\HOD - Native speakerPatrik K.

Patrik Kováčik
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - conversations, angličtina - zš, ang
Žilina
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 8€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
43h priemerná rýchlosť odpovede

Pekný deň všetkým!

Ponúkam možnosť doučovania angličtiny, či už pre úplných nováčikov, študentov základných, stredných i vysokých škôl alebo pre pokročilých, ktorí sa chcú zlepšiť a posunúť sa ďalej v tomto svetovom jazyku.

A teraz mi dovoľte sa trochu predstaviť. Som Patrik Kováčik, mám 23 rokov a študujem na Žilinskej univerzite v Žiline. Ako zvykne povedať moja priateľka, som „polovičný Kanaďan“, a to z dôvodu, že som od svojich 4 rokov žil v kanadskom meste Toronto, až do svojich 11, kedy sme sa aj s rodinou presťahovali naspať na Slovensko. Mám preto právoplatné kanadské občianstvo a angličtina sa stala mojim najpoužívanejším a najosobnejším jazykom.

Neskôr som na Slovensku vyštudoval „International Baccalaureate Program“, celý v angličtine, na Gymnáziu Jura Hronca v Bratislave. Po maturite som vyštudoval bakalársky stupeň na Delft University of Technology v Holandsku, kde som celé štúdium absolvoval taktiež v angličtine.

Momentálne študujem na ŽU a pracujem pre súkromnú jazykovú školu, kde vediem anglické kurzy pre firmy v Žiline a učím súkromné hodiny angličtiny deti od 8 do 16 rokov.

Vyučujem takto už druhý rok po firmách i v súkromných školách, vďaka čomu mám bohaté skúsenosti, ako prispôsobiť materiály a náročnosť hodín na základe individuálnych potrieb každého jedného z vás.

Doučovanie viem prispôsobiť všetkým úrovniam angličtiny, čiže od A1 (začiatočník) až do C1/2 (pokročilý/native speaker). Hodiny by prebiehali buď osobne v univerzitnej knižnici v areáli Žilinskej univerzity v Žiline (rezervované miestnosti, prispôsobené na doučovanie študentov v úplnom tichu a v príjemnej atmosfére), alebo prostredníctvom Skype/Messenger.

Využívam učebnice ako napríklad „Face2Face“, webovú stránku „Test-English“ alebo i zdroje z „Cambridge English“.

Všetky materiály a učebné pomôcky sú zabezpečené zadarmo a bez ďalších poplatkov.

Každá hodina je zameraná na vaše individuálne potreby a ciele. Vždy dbám na praktické príklady z gramatiky i s prekladmi zo/do slovenčiny, na zlepšovanie konverzácie študenta i na správnu výslovnosť. Študent má vždy priestor si navrhnúť tému alebo časť gramatiky, ktorej by sa chcel viac venovať.

Na prvej hodine s Vami spoločne ohodnotím Vašu úroveň anglického jazyka, podľa čoho prispôsobím nasledovné vyučovanie.

Cena jednej hodiny je 8 EUR / hod (60 min). Je možné aj skupinová hodina (pre 2 alebo viac osôb) kde cena je 5 EUR / osoba / hod.

Prvá skušobná hodina je ZADARMO.

Teším sa na Vás.

Patrik KováčikReferencie

Som veľmi spokojná s osobným prístupom na hodinách. Kvalitná príprava či už zo strany materiálov alebo konverzácií. Hodiny boli vždy boli prispôsobené iba pre mňa. Jednoducho odporúčam, ak sa chcete v angličtine posunúť ďalej. :)

Monika P. - 11. 4. 2020

Som veľmi spokojný s osobným prístupom, hodiny boli zábavné a vždy boli prispôsobené pre mňa. Jednoducho odporúčam. 🙂

Peter C. - 18. 3. 2020


Kontaktný formulárNapísať referenciu