Efektívne doučovanieMichaela T.

Michaela Tabačárová
Účet overený:
biológia - zš, biológia - sš, chémia - zš, chémia - sš, anglický jazyk - zš, anglický jazyk - sš
Doučuje aj cez skype / internet
3 odučené lekcie
poobede, víkend
70% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte! Moje meno je Michaela a študujem biológiu a chémiu na pedagogickej fakulte. Chodila som na anglické bilingválne gymnázium, kde som dostala kvalitné poznatky z anglického jazyka. Rada sa o svoje vedomosti s vami podelím a efektívne vás doučím danú problematiku.Referencie

S Michaelou mám doučovanie z angličtiny. Hodiny sa mi veľmi páčia. Doučovateľka je veľmi milá a vie vysvetliť všetky gramatické pravidlá a slová. Pred hodinou vždy pošte materiál ktorý budeme na daľšej hodine preberať. Hodiny sú mi šité na mieru a sú super. Pred ňou som mal učiteľov, ale žiadny znich sa jej nedokáže vyrovnať. Angličtina ma vďaka nej začala baviť a už jej začínam lepšie rozumieť. Teším sa na ďalšie hodiny :)

Matúš M. - 17. 7. 2020

Využili sme niekoľko lekcií zo stredoškolskej chémie. Pred doučovaním sme mailom dostali výborné materiály, ktoré slúžili ako podklad a s ich použitím sa dá ku učivu opäť vracať. Veľmi dobre zvolený výklad ako aj prístup ku doučujúcemu. Určite budeme v budúcnosti opäť kontaktovať.

Norbert J. - 17. 6. 2020

Perfektné doučovania. Pred hodinou pošle materiál čo sa bude preberať. Milí prístup a aj strojára vie naučiť stredoškolskú biológiu. Keď sa dostanem za toho záchrana tak prídem osobne poďakovať.

Samuel Š. - 10. 6. 2020


Kontaktný formulárNapísať referenciu