Andrej L.

Andrej L.

Odpovedá do 5 hod., na 90% správ
90% 5 hod
Od 15 €/hod
Prijíma študentov

Andrej L.

Prijíma študentov

IT od majstra sveta v robotike

Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Kontaktný formulár

Popis

Ahoj, od mala sa venujem informatike, či už vo voľnom čase, v práci, alebo v škole. Dnes mám už za sebou súťaže v robotike a programovaní. V robotike sme s parťákom majstri sveta, druhí vice majstri sveta a trojnásobní majstri Slovenska. Taktiež som s teamom vyhral European Health Hackathon. Preto si myslím, že viem ponúknuť kvalitné doučko na rôznych úrovniach podľa požiadavky. Mojimi prednosťami je programovanie v C, C++, assembler na čo sa špecializujem spolu so spomínanou robotikou a IoT (Arduino, Raspberry, atď.). Na gympli som brázdil Pascal, Excel, pracoval ako programátor Android aplikácií takže ovládam taktiež Javu, Kotlin, XML, SQL, REGEX, no viem pomôcť niečo aj s PHP, HTML, CSS a jazykom Python. Pomôžem s učivom, úlohami, s predprípravou na SŠ, VŠ, atď... Ponúkam lekcie v slovenčine, češtine alebo angličtine. Na online hodinách mám vždy kvalitný mikrofón.

Mal som možnosť učiť menších, ale aj dovysvetlovať učivo velkáčom, problematiku môžeme rozobrať do hĺbky. Môj mladší kamarát, ktorého som učil veľa vecí teraz píše appky v Androide a Flutteri, nerobí mu problém ani Arduino a IoT.

Nejde mi len o vypracovanie zadania úlohy, ale aj o to, aby ste dobre porozumeli riešeniu. vévévé bodka andrei bodka sk

Aktuálne info: Momentálne som fest vyťažený, neprijímam dlhodobejších klientov, ponúkam iba pomoc s vypracovaním úloh. Ďakujem za pochopenie :)

Referencie (21)

Martin K.

Martin K.

Neoverená referencia

Andrei je fajn typek. Čo si na ňom važim najviac, je trpezlivosť na kolotoč nekonečných otázok. Máme za sebou aktuálne cca 50 spoločných hodín doučovania, a môžem len odporučiť :-) . Ďakujem.

Odpoveď doučovatela:

Martin je tiež fajn, dikes :)

Martin Č.

Martin Č.

Neoverená referencia

S Andrejom si doučovanie môžem iba pochvaľovať. Instantne sa dokázal vyznať v mojom kóde a probléme ktorý som riešil, perfektne mi dokázal vysvetliť akých chýb som sa dopustil a v prípade potreby ma vedel postrčiť ďalej tak, aby som na to aspoň z časti prišiel sám.

Odpoveď doučovatela:

Díky Martin :)

Mária K.

Mária K.

Neoverená referencia

Andrej učí nášho syna. S prístupom sme veľmi spokojní, dokáže ho nadchnúť a napreduje. Syn sa na hodiny teší.

Odpoveď doučovatela:

To ma teší, ďakujem :)

Katka S.

Katka S.

Neoverená referencia

Andrej je super doučovateľ. Je vzdelaný, ústretový, profesionál, na doučovania sa teším. Veľká spokojnosť, vrelo odporúčam a ďakujem :)

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem :)

Jana V.

Jana V.

Neoverená referencia

Andrej bol skvelou pomocou pri doučovaní C/C++ na konkrétnych zadaniach. Nielen, že vedel výborne vysvetliť nejasnosti ohľadom logiky a syntaxe daného jazyka, ale pomohol i so samotným premýšľaním postupnosti pri riešení zložítejších príkladov. Určite Andreja ako lektora odporúčam, keď budem niekde v programovacích jazykoch "zaseknutá", rada sa na neho obrátim znovu.

Odpoveď doučovatela:

Díky moc :)

Fotky a certifikáty

Zodpovedané otázky (10)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Andrej L.

Program

Dobrý deň, potrebovala by som pomôcť....mám zadanie: Napísať program, ktorý vykreslí trojuholník tvorený kružnicami podľa predlohy. Počet kružníc v prvom riadku trojuholníka je vstupný údaj. oooo ooo oo o

Andrej L.

Mohli by ste mi pomôcť s úlohou programovanie jazyk C ?

Napíšte program, ktorý číta čísla zo súboru cisla.txt do poľa celých čísel. Predpokladajte, že čísel nebude viac ako 100. Pomôcka pre čítanie –fscanf–nie že niekoho napadne čítať po znaku a nejak z toho dekódovať čísla. Program následne vypíše čísla poľa vypíšte za sebou na obrazovku v…

Andrej L.

Mohli by ste mi pomôcť s úlohou programovanie jazyk C ?

Napíšte program, ktorý bude čítať zklávesnice znaky. Použite getchar() ! Znaky číta, kým nie je stlačená hviezdička. Uvedomte si, že reálne sa celé spracovanie vstupu zklávesnice začína až stlačením enteru. Ak teda napíšete riadok bez hviezdičky, začne sa spracovanie, ale cyklus neskonči. Ak naopak…

Andrej L.

Rekurzia

Dobrý deň, potrebovala by som pomôcť....čo znamená príkaz main()?

Andrej L.

aplikovana informatika D.U

Zadanie č.1: Kocka Vytvorte program: ak zatrasiem, vygeneruj náhone číslo 1-6, ako hracia kocka Zadanie č. 2: Led po diagonále Vytvorte Program na blikanie led po diagonále