If you can dream it, you can do it! ( Walt Disney)Lucia K.

Lucia Kulihová
Účet overený:
anglický jazyk, dejepis, slovenský jazyk pre cudzincov
Považská Bystrica
Doučuje aj cez skype / internet
1 odučená lekcia
7€ - 9€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň, som kvalifikovaná učiteľka anglického jazyka a histórie, venujem sa aj slovenskému jazyku pre cudzincov. Mám dlhoročnú prax vo vyučovaní jednotlivcov, postupne sa pridali aj menšie a väčšie skupiny.

Keďže som si sama prešla náročným štúdiom jazyka, viem pochopiť, aké je niekedy ťažké dosiahnuť svoj cieľ a postúpiť v jazyku o krôčik ďalej. Mojou filozofiou je, že každý sa dokáže jazyk naučiť, potrebný je len správny pedagogický prístup. Priblížim vám ten svoj.
Na hodinách využívam veľa svojich materiálov a cvičení
(viac v sekcii fotky a certifikáty), ktoré prispôsobujem podľa potrieb študenta a jeho individuálnych cieľov. V rámci hodín sa tiež veľa rozprávame, slovenčinu využívame iba tam, kde to blokuje význam (vysvetlenie gramatiky a pod.) Na vašom veku nezáleží, budem sa tešiť na žiakov ZŠ, študentov, pracujúcich či dôchodcov. Vypracujeme si spoločne individuálny plán, podľa vašich predstáv. Dôležitá je len vaša motivácia a chuť učiť sa, o ostatné sa postarám ja. Pri konverzácii je kľúčom k úspechu vhodne zvolená téma, preto je dôležité, aby sme sa spoznali, čo vás zaujíma a čo naopak nie. Okrem vlastného materiálu využívam ten autentický, novinové články, časopisy, literárne texty, videá... Zahráme si aj didaktické hry.
Po hodine budete odchádzať s dobrým pocitom, že ste urobili krok dopredu. Ponúkam aj bezplatnú ukážkovú hodinu.

Niečo viac o mne:
- vyštudovala som odbor anglický jazyk- dejepis na PdF Univerzity Komenského v Bratislave
- pracovala som v jazykovej škole na Slovensku aj v zahraničí ( Slovinsko), kde som tiež študovala a študujem ďiaľkovo na doktorandskom štúdiu
- nejaký čas som strávila aj v USA, je mi blízka americká angličtina a kultúra
-získala som medzinárodný online TEFL certifikát pre online vyučovanie, pokročilú gramatiku, či obchodnú angličtinu
- mám 2 štátne skúšky z anglického jazyka (B2 a C1-C2)
- okrem anglického jazyka, hovorím plynulo slovinsky, trochu nemecky a taliansky, 1 rok som sa učila aj rusky a švédsky
- rada čítam, cestujem a učím sa nové jazyky

Teším sa na vás!Referencie

I am Marko from Slovenia. All my life I had huge problems with English and was not motivated at all. Thanks to Lucia I improved a lot. She helped me with grammar and speaking. Thanks to her I do not need subtitles while watching movies anymore. She is very kind, patient and motivated. Her help is not even expensive. I deeply recommend her to everyone from kids to seniors, because Lucia will help you and motivate you for sure. In last period we have lessons of Slovak language, too.

Marko G. - 17. 7. 2020


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu