Nina: Doučovanie jazykov a psychológie za výhodnú cenu od certifikovanej študentkyNina L.

Nina L.
Účet overený:
anglický jazyk, nemecký jazyk, psychológia, filozofia, slovenčina
Badín, Banská Bystrica
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
80% zodpovedaných správ
5h priemerná rýchlosť odpovedeChcete sa už konečne naučiť cudzí jazyk a byť si v ňom istý? Alebo sa pripravujete na vysokú školu psychológie a potrebujete doučovanie? V tom prípade ste narazili na správny inzerát.

Veľmi rada sa venujem cudzím jazykom a v učení sa priam vyžívam. Mám rada prácu s ľuďmi a učiť ich niečo nové. Som študentkou vysokej školy psychológie a mám certifikát z anglického jazyka ( Cambridge English Gertificate in ESOL International - úrovne B2 ). Certifikát z nemeckého jazyka úrovne C1 (DSDII). Čo sa týka výučby jazykov, preferujem skôr doučovanie detí základných škôl, kedy sa tento jazyk ešte dá včas podchytiť a výrazne zlepšiť. Doučím ale každého, bez ohľadu na vek. Slovenský jazyk doučujem najmä na úrovni zlepšenia gramatiky (nedoučujem literatúru ani maturitné témy).

Hodiny budú prebiehať uvoľnene a v priateľskej atmosfére, obsahovať budú aj rôzne aktivity ( ako napríklad flash cards ). Ak sa náhodou doučovanie zruší alebo by sa študent chcel naučiť viac, budem posielať nové slovíčka a gramatiku vo Word súbore na mail. Rada dávam aj testy, ale na tom sa samozrejme dohodneme :). Na hodinách chcem nielen trénovať komunikáciu, ale aj písanie a gramatiku.

Čo sa týka psychológie a filozofie, veľmi rada sa nimi zaoberám. Som v prvom ročníku vysokej školy psychológie, a preto viem doučiť skôr začiatky psychológie alebo skôr všeobecný prehľad z každej jej oblasti. Filozofiu väčšinou so psychológiou prepájam. (Filozofia - len stredoškolské učivo.)

Vzhľadom k aktuálnej situácii preferujem doučovanie online ( Messenger, Skype ). Word súbory používam ako tabuľu :)

Ak Vás môj inzerát oslovil, neváhajte ma kontaktovať!Kontaktný formulár