Rozprávaj anglicky ako angličan, nie ako slovák :)Hana G.

Hana G.
Účet overený:
anglický jazyk - conversations
Nitra, Topoľčany, Veľké Ripňany
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
13h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte! Volám sa Hanka a som vašou správnou voľbou ak chcete rozumieť a rozprávať anglicky. Konverzovať budeme o bežných témach, ktoré vás bavia, zaujímajú, a vďaka ktorým budete bez problémov vedieť nadviazať konverzáciu s britom, keď čakáte za barom na half pint Fostera :)

Na vlastnej koži som sa počas 4 rokov strávených v Anglicku presvedčila, že gramatika ani slovná zásoba vám v komunikácii nepomôžu.

Sebavedomá konverzácia v angličtine závisí od vášho prízvuku a správneho používania konverzačných fráz. To vám dodá sebaistotu a uznanie aj zo strany native speakra.

Angličtinu som študovala 11 rokov, no po príchode do Londýna som sa s americko-slovenským prízbukom zo začiatku vyhýbala akejkoľvek konverzácii. Počas môjho 4 ročného pobytu v UK som však denne počúvala frázy small talku a aktívne pracovala na svojom prízvuku, až sa mi podarilo strach prekonať. Dnes vďaka tomu nemám problém v práci vybaviť požiadavky britských zákazníkov po telefóne, pričom oni ani netušia, že na druhej strane linky sa ozvala slovenka.

Poďte si so mnou pokecať cez skype / whatsapp / facetime alebo aj u vás doma pri káve a posuňte svoju angličtinu z levelu "dohovorím sa" na level "pokecám o všetkom".Kontaktný formulár