Matematika s láskou a hrou, TSP/SCIO & MS OfficeMartina D.

Martina D.
Účet overený:
matematika - zš, matematika - sš, fyzika - zš, anglický jazyk - zš, prijímacie pohovory, informatika - zš, Microsoft Office, Excel, PowerPoint, Word
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 14€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
83% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Matematika je pre mňa umenie a rada Vás budem sprevádzať pri jej učení, aby ste mali čo najlepšie výsledky - ideálne aj radosť z počítania :-)

Mám vyštudovaný Informačný manažment, Gymnázium matematika + informatika a bola som úspešným riešiteľom matematických a geografických olympiád. Počas školy som strávila niekoľko mesiacov v zahraničí (práca + konferencie) a tri roky pracovala s britskými native speakermi s pokročilým využitím MS Office/Excel.

Doučovaniu sa venujem viac ako 10 rokov, 5 rokov ako lektor krúžkov. Momentálne študujem Špeciálnu pedagogiku, som členom Mensy a aj z vlastnej skúsenosti dokážem pochopiť, ak si ku škole alebo niektorým predmetom ťažšie budujete vzťah - rada Vám pomôžem a budem hľadať cesty, aby doučovanie bolo čo najpríjemnejšie a podľa potrieb.

Matematika je srdcu najbližšia, doučujem aj angličtinu, prípravu na prijímacie testy, TSP, SCIO alebo používanie MS Office. Taktiež Vám rada pomôžem pri tvorbe dokumentov alebo seminárnych / záverečných prác - rešerš zdrojov, návrh štruktúry práce, štylistická a gramatická kontrola, formátovanie.

Teším sa na prípadné doučovanie - žijem v ČR, teda online s veľkou tabuľou na Skype :-)Kontaktný formulár