Native Speaker, Konverzácie v Angličtine, English Conversation, Beginner - AdvancedTeri R.

Teri R.
Účet overený:
anglický jazyk, angličtina - začiatočník, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - mierne pokročilý, Photoshop, after effect, 3D programy, animácia, počítačová animácia, digital animation, anglický jazyk - komunikácia
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
50% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Volám sa Theresa (ale ľudia ma volajú Teri) a mám 21 rokov. Narodila som sa v Amerike a žila som tam cez 12 rokov pred tým ako sme sa prestahovali s rodičmi (Obaja zo Slovenska) do Bratislavy. Obe Slovenčina aj Angličtina su moje rodné jazýky a veľmi rada s vami pokonverzujem alebo vás naučím čo treba. Robím výše 7 mesiacov v jazýkovej škole kde učím teda angličtinu/gramatiku. Najradšej učím angličtinu tak že vás naučím slovnu zásobu a zvyšok hodiny sa rozprávame a ja vám pomáham a vás opravujem. Momentálne doučujem radšej cez internet kvôli situácii ale dá sa stretnut aj na čerstvom vzduchu. :) Venujem sa umeniu, hlavne teda Photoshopu, After Effects, Pocitacovej Animacii a 3D Softverom ako Maya a 3Ds Max. Kľudne pomôžem aj v tom ak treba.

Hey! My name is Theresa (But people call me Teri) and i'm 21 years old. I was born in America and lived there for about 12 years before me and my parents (Both from Slovakia) moved to Bratislava. Both Slovak and English are my native languages and i'll happily converse with you or tutor you in what you please. I've been working in a language school for over 7 months now where I teach english grammar. My favorite way of tutoring is starting the lesson with teaching you some vocabulary and then spending the rest of the hour having a conversation during which I help and correct you when needed. Momentarily I prefer teaching online because of the situation but i'm able to meet up with you somewhere outside if preferred. :) I also devote a lot of my time to Photoshop, After Effects, Digital Animation and 3D Softwares like Maya and 3Ds Max. I'll gladly help with that too if needed.Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.