Oskar K.

Oskar K.

Odpovedá do 9 hodín, na 90% správ
90% 9 hod
Od 15 €/hod
Prijíma študentov

Oskar K.

Prijíma študentov

BeDoctor: Príprava na prijímačky LF UK všeobecné/zubné lekárstvo

  • 5/5 (hodnotili 2 študenti)
  • 8 odučených lekcií
  • Doučuje aj online
  • Od  15 €/hod
  • Preferované časy: večer, víkend
Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: večer, víkend
Popis Referencie Fotky & certifikáty Blogy

Popis

Zdravím všetkých záujemcov o LF UK v BA!
Volám sa Oskar Kulich, mám 22 rokov a som študent 4. ročníka zubného lekárstva na Univerzite Komenského v Bratislave.
Záujemcom o štúdium na našej fakulte ponúkam jedinčné online doučovanie. Nakoľko doučujem už tretí rok, mám za sebou cez 300 online hodín a viacej ako 20 úspešne prijatých študentov na všeobecné aj zubné lekárstvo.
Spolu s doučovaním poskytujem aj možnosť otestovať sa zo získaných vedomostí vo vlastnej aplikácii BeDoctor pre mobilné zariadenia. S testovacou aplikáciou sú študenti veľmi spokojní, nakoľko majú možnosť už pred prijímacím konaním vidieť svoju percentuálnu úroveň a tak sa úspešne pripraviť na prijímačkový test.

V aplikácii vás čaká množstvo testov, ktoré sú systematicky zoradené do kapitol a naprogramované podľa algoritmu, aby ste si prešli naozaj každú z 24 000 odpovedí.
Častokrát až pri testovaní si uvedomíme, kde máme ešte rezervy, preto ako hovoria aj naši prijatí uchádzači, je potrebné sa testovať a testovať...

Výhody doučovania:
1. Individuálny prístup
2. Neobmedzený 24h systém
3. Výučba v pohodlí domova
4. Vlastný lektor
5. Fungujeme cez iOS aj Android

V prípade, že ťa moje doučovanie oslovilo neváhaj ma kontaktovať, rád ti poskytnem ďalšie potrebné informácie, prípadne si dohodneme naše prvé online stretnutie! 🤝
Teším sa na teba,
OskarReferencie (4)

Palo P.

Palo P.

5 odučených lekcií

Ziskat Oskara na doucko je ako ziskat Oskara v herectve. Proste vyhra. Oskar je svedomity, vysvetli do detailu kazdu otazku, pocas celeho doucka daval velky doraz na to, aby som vsetkemu rozumel. Nehovoriac o aplikacii na skusanie schopnosti, ktora ma vyrazne posunula vpred. Skusky z chemie vdaka nemu boli ovela ovela jednoduchsie. Jednoznacne odporucam

Timotej K.

Timotej K.

2 odučené lekcie

Profesionálny, zároveň priateľský a trpezlivý prístup na všetky moje otázky. Vďaka tomuto doučku sa všetky moje nejasnosti obrátili na vedomosti. ;) A samozrejme aj "appka" ktorú Oskar ponúka je podľa mojich skúseností veľkým pomocníkom na prijímačky LFUK.

Veronika J.

Veronika J.

Neoverená referencia

Doučovanie u Oskara môžem odporučiť každému kto sa chce efektívne pripraviť na príjmačky na LF UK. Chémia bola pre mňa strašiakom a po úspešne zložených príjmačkách môžem povedať že bola hračkou :-). Všetko mi bolo ľudsky a naozaj jasne vysvetlené a mala som priestor sa pýtať akékoľvek otázky. Moju prípravu som doplnila aj aplikáciou BeDoctor ktorou som si mohla stále naučené veci opakovať a testovať svoju úspešnosť ako na príjmačkách "naostro". To výrazne redukovalo môj stres v deň D. Držím palce !

Veronika H.

Veronika H.

Neoverená referencia

,,Be medic’’ doučovanie odporúčam každému, vďaka tomuto doučovaniu som bola úspešne prijatá na LFUK, Oscar je veľmi trpezlivý, nehanbila som sa ho na nič opýtať! A ku každej nejasnosti som dostala zrozumiteľné vysvetlenia, keďže jeho taktika a štruktúra výučby sú vynikajúce! Preto ho a jeho aplikáciu odporúčam každému, dva týždne pred príjímačkami som používala už iba aplikáciu, čím som získala veľa času!

Fotky a certifikáty

Blogy (1)

Prečo na Lekársku fakultu UK?

Chcel by som vás privítať na svojom blogu, v ktorom sa pokúsim zhrnúť čo najviac informácii ohľadom prípravy na medicínu a osobným pohľadom na výber lekárskej fakulty.Volám sa Oskar…