Doučovanie Matematiky a Chémie pre základné a stredné školyMartin N.

Martin N.
Účet overený:
matematika, chémia
Spišská Nová Ves, Košice
doobeda, poobede, večer, víkend
40% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Som mladý profesne začínajúci muž (26 rokov). Pochádzam z mesta Spišská Nová Ves, v ktorom ešte momentálne aj bývam. Som absolventom magisterského stupňa odboru "Učiteľstvo a pedagogické vedy" študijného programu "Akademické predmety - Matematika a Chémia“ na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Ponúkam doučovanie matematiky a chémie pre základné a stredné školy. S doučovaním (od prípravy na prijímacie skúšky až po pomáhanie s upevňovaním konkrétneho učiva, tzn. jednorazové doučovanie), lektorovaním, či vedením workshopov už mám prechádzajúce skúsenosti, a to aj napr. s deťmi s rôznym typom poruchy (najčastejšie dyslektik a dyskalkulik).
Praxoval som na jednej základnej škole v Košiciach a na gymnáziu v Spišskej Novej Vsi. Mám aj ročnú prax pre vedecko-technické centrum (SteelPark - Park Vedy) v Košiciach - kde som pracoval ako lektor.
Čo sa týka miesta doučovania, tak som ochotný doučovať priamo u Vás doma, u mňa doma (možnosť aj online - najlepšia možnosť Microsoft Teams), poprípade sa niekde stretnúť (napr. čajovňa, klubovňa,...). Som ochotný doučovať v troch mestách priamo - Spišská Nová Ves, Poprad a Košice (Poprad a Košice - dochádzanie vlakom). Záujem z iných dedín a miest by sme riešili dohodou. Dátum a čas dohodou. Cena dohodou (v cene by bolo zarátané aj časť sumy na cestovanie).Kontaktný formulár