Doučovanie stručne, jasne a jednoducho - Za mňa hovoria výsledky, napr. titul môjho bývalého spolužiaka zo ZŠ.Juraj M.

Juraj M.
Účet overený:
matematika
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Doučujem len matematiku (ZŠ-VŠ) a to na diaľku aj osobne (za normálnych okolností). Odporúčam záujemcovi, aby mal problematiku naštudovanú, ovládal vzorce a poprosím dodať mi aj teóriu, aby som vedel, že čo a do akej hĺbky sa vyžaduje. Na rôznych typoch škôl sú rôzne požiadavky. Napr. logaritmicke derivovanie sa všade nepreberá.

Poprosím uviesť koľko je na doučovanie času, resp. na ako dlho by to bolo.

V odpovedi pošlem kontakt a hneď sa môžeme dohodnúť - za dobrú cenu, pochopiteľne. Na Bratislavu je to doslova charitatívna činnosť. Cenu prezradím len serióznemu záujemcovi, nie tomu kto ma osloví a potom sa už neozve, ani vypočítavým ľuďom. Nedá sa vždy hneď odpovedať.

Neprezentujem sa tu občasným vyriešením nejakého príkladu. Len výnimočne. Na doučovanie si čas nájdem. Ten bude venovaný len a len Tebe, no sedieť tu a čakať kedy niekto bude potrebovať niečo vypočítať, to naozaj nejde. Kontaktujte ma preto, prosím, hlavne ohľadom doučovania, nie ohľadom jedného, dvoch, troch príkladov.

Odmietam sa podieľať na podvodoch s výpočtom v reálnom čase niekomu na skúške. Ak študent spraví toto, čo sa od neho dá čakať v budúcnosti? Len väčšie a väčšie podvody. Potom to tak vyzerá aj v spoločnosti. Zamestnávatelia sa nehanbia okrádať zamestnancov atď.Kontaktný formulár