Erik P.

Erik P.

Odpovedá do 3 hodín, na 100% správ
100% 3 hod

Erik P.

Súkromné hodiny angličtiny (online)

  • 5/5 (hodnotilo 10 študentov)
  • 123 odučených lekcií
  • Doučuje aj online
  • Od  15 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Referencie Fotky & certifikáty Blogy

Popis

Hľadáš súkromného učiteľa angličtiny? Rád sa ním stanem! Vyučujem hlavne dospelých, úrovne začiatočník až pokročilý. Pomôžem ti s celkovým zlepšením jazyka, gramatiky, hovorenia.

O MNE
Vyštudoval som anglo-americké štúdia na univerzite. O angličtinu som sa zaujímal ale už od detstva, vďaka rodine som od mladého veku mal možnosť naviazať priamy jazykový kontakt s Američanmi, čo sa aj podpísalo na mojej výslovnosti. Neskoršie som študoval anglický magisterský program “World Politics” v Taliansku. Okrem iného som si z angličtiny urobil certifikát a momentálne som v každodennom kontakte s angličtinou prostredníctvom vzťahov, záujmu a aj cestovania.

ŠTÝL VÝUKY
Verím v to, že človek musí jazyk nie len študovať, ale hlavne si k nemu vytvoriť pozitívny vzťah. V mojej výuke preto kladiem dôraz na požívanie učených vecí v praxi. Mimo iné sa snažím študenta naviesť k tomu, aby čítal a pozeral na autentické materiály v angličtine a dokázal si tak jazyk udržať aj po skončení kurzu. Ako učiteľ nemôžem preliať moje anglické znalosti z mojej hlavy do hlavy môjho študenta, môžem ale vytvoriť podmienky, ktoré študentovi umožnia jazyk sa úspešne naučiť.

“Skutoční učitelia sú tí, ktorí používajú sami seba ako mosty, cez ktoré študenti prekračujú.”
– Nikos Kazantzakis

SKÚŠOBNÁ HODINA ZDARMA
Ponúkam úvodnú hodinu zdarma. V rámci úvodnej hodiny sa rád najprv zoznámim s konkrétnymi požiadavkami študenta a následne sa podľa toho odvíja ďalšia výuka.

Referencie (2)

Simona S.

Simona S.

28 odučených lekcií

Určite odporúčam Erika, som maximálne spokojná s jeho hodinami :)

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem za pekné slova Simona :)

Michal Z.

Michal Z.

1 odučená lekcia

Erika môžem vrelo odporučiť, je vždy trpezlivý a dokáže človeku preberanú látku priblížiť svojim osobitým prístupom.

Odpoveď doučovatela:

Vďaka Michal :)

Fotky a certifikáty

Blogy (1)

5 bežných anglických idiomov

Anglické idiómy sú fráze, ktoré nesú prenesený význam (nie doslovný). Často sa používajú v každodennom jazyku a môžu spestriť a zaujať písaný aj hovorený prejav. V dnešnom blogu sa pozrieme na 5…