Zabavné hodiný angličtiny s rodeným hovorcom!Louis S.

Louis S.
Účet overený:
anglický jazyk, matematika v anglickom jazyku
Bratislava, Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Som rodený hovoriaci anglického jazyka a držiteľ CELTA certifikátu, doučujem angličtinu online. Mám vyše dvojročné skúseností s výučbou anglického jazyka v Spojenom Kráľovstve aj na Slovensku. Vyučoval som študentov všetkých vekových skupín a úrovní. Učil som obchodnú angličtinu, vseobecnú angličtinu, a taktiež som pripravoval študentov na certifikáty CAE, FCE a IELTS.

Keďže som študoval slovenčinu, viem opraviť spoločne chyby v gramatike a výslovnosti, ktoré slovensky hovoriaci študenti často robia.

Mám tiež diplom z matematiky a doučujem matematiku v anglickom jazyku

Cena: 15EUR za hodina. Ponúkam našu prvú 30-minútovú lekciu zadarmo!

---------------------------

I'm a native English speaker and CELTA-qualified teacher and I teach English online. I have over two years' experience teaching and tutoring English in both the UK and in Slovakia. I have taught students of all levels. I have taught business English, general English and I have taught exam preparation classes (CELTA, FCE and CAE).

Since I have also studied the Slovak language, I can correct common grammatical mistakes and errors in pronunciation that Slovak-speakers often make.

I also have a university degree in Mathematics, so I could teach Mathematics (through the English language)

Price: 15 Euro for 60 minutes. I can offer our first 30-minute trial lesson for free!Fotky a certifikátyKontaktný formulár