Doučovanie angličtiny a francúzštiny v centre Bratislavy za skvelú cenu JEDNODUCHO, ZROZUMITEĽNE(aj online)Filip K.

Filip K.
Účet overený:
angličtina - konverzácia, anglický jazyk - príprava na maturitu, anglický jazyk, francúzsky jazyk
Bratislava - Staré mesto
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
67% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Som bývalý študent Ekonomickej univerzity v Bratislave, odbor cudzie jazyky a kultúry, so zameraním na prekladateľstvo a tlmočenie v anglickom a francúzskom jazyku. Mám 23 rokov a už počas štúdia na vysokej škole som sa intenzívne venoval odborným prekladom v anglickom jazyku. S francúzskym jazykom som začal na osemročnom bilingválnom gymnáziu v Trenčíne, kde som počas štúdia absolvoval niekoľko výmenných pobytov vo Francúzsku, počas ktorých som si zdokonalil jazyk a zblízka nahliadol do kultúry krajiny. Cestujem často a do rôznych krajín, a oba jazyky neustále precvičujem.
Zameriavam sa predovšetkým na konverzácie, keďže z vlastnej skúsenosti viem, že sa jej na školách nevenuje dostatočná pozornosť. Tiež sa zaoberám čítaním s porozumením, slovnou zásobou, ale aj školským učivám.
Deti a dospelých doučujem už druhý rok, bez akýchkoľvek sťažností. Čo sa týka požiadaviek, snažím sa byť flexibilný a ústretový.
Čas strávený v zahraničí mi pomohol zdokonaliť sa predovšetkým v orálnej konverzácii. Nemám problém viesť hodiny zamerané práve na zlepšenie vašej komunikácie, ktorá je z mojej skúsenosti najefektívnejšou formou zdokonalenia sa v jazyku.
Poslednou dobou sa venujem aj doučovaniu cez internet.
Hodiny vediem v príjemnej atmosfére v pohodlí môjho/vášho domova, alebo na inom, vami stanovenom mieste.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na
kisacf (zavináč) gmail.com :)Referencie

Rachel D. Rachel D.
0 odučených lekcií

Filip is a very nice person and teacher, He is helping me with the English. I´m French and a big plus is that he speaks my language fluently. I recommend! - 7. 12. 2020

Katarína B. Katarína B.
0 odučených lekcií

Určite odporúčam! Mala som hodiny angličtiny aj osobne a momentálne mám výučbu online a som maximálne spokojná. Filip je milý, ústretový a vždy dobre naladený. - 2. 12. 2020

Filip Kisac Odpoveď:

Ďakujem Katka, teším sa na ďalšiu spoločnú hodinu angličtiny! - 2. 12. 2020Kontaktný formulár