Študent mechanického inžinierstva v Edinburghu, ktorý doučuje prírodné vedy, matematiku a hru na gitaru/základy teórie pre hudobníkov. :)Daniel H.

Daniel H.
Účet overený:
matematika, akustická gitara, elektrická gitara, hra na gitare, anglický jazyk, chémia - zš, chémia - základná škola, chémia - sš, fyzika v anglickom jazyku, fyzika - zš, fyzika - sš, matematika - zš, matematika - sš, slovak for foreigners, slovenský jazyk pre cudzincov, slovenský jazyk, náuka o spoločnosti - občianska náuka, biológia - zš, Microsoft Office, základy hudobnej teórie
Doučuje aj cez skype / internet
7€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom

Volám sa Daniel, mám 19 rokov a som v prvom ročníku bakalárskeho štúdia na Edinburghskej univerzite.

V škole som sa vždy nudil, pretože ma bavilo učiť sa svojím vlastným tempom a odjakživa ma bavilo vysvetlovať veci spolužiakom (moja mama je učiteľka!).

Doučujem akýkoľvek predmet od úrovne základnej po strednú školu v slovenčine alebo angličtine (momentálne sa venujem matematike a fyzike v angličtine a študoval som na bilingválnom gymnáziu) a mojou silnou stránkou sú prírodné vedy a matematika. Rád pomôžem s konkrétnymi témami alebo s predmetom ako celkom komukoľvek, kto má záujem. :)

Taktiež sa už 6 rokov aktívne venujem hudbe a hre na gitaru. Mám skúsenosti s učením spolužiakov a kamarátov a dobrovoľne som sa tejto činnosti venoval posledné 2 roky. Rád naučím kohokoľvek bez ohľadu na vek a predošlé skúsenosti základy hry a hudobnej teórie, improvizáciu, dobré návyky pri cvičení, ale aj všeobecnejšie (pokročilejšie) koncepty pre ľudí, ktorí už úplné základy ovládajú.Kontaktný formulár