Doučovanie anglického jazyka s individuálnym prístupom



Martina V.

Martina V.
Účet overený:




anglický jazyk, anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - business, anglický jazyk - conversations, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk - mierne pokročilý, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - sš, angličtina - zš
Košice
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Som bývalá študentka angličtiny a literatúry. Venujem sa freelancovému učeniu angličtiny a takisto aj vyučovaniu základov slovenčiny pre z anglicky hovoriacich klientov - či už študentov alebo ľudí, ktorí sem prišli za prácou.
Pri vyučovaní dávam dôraz na individuálne potreby klienta na základe toho, aké metódy učenia sú preňho najviac vhodné aby si z hodiny odniesol čo najviac.
Mojou radosťou je predávať iným ľuďom radosť z jazyka a pomôcť im objaviť krásy a tajomstvá všetkých rôznych možností, ktoré im naučený jazyk môže ponúknuť.

Výučbu ponúkam osobne alebo online prostredníctvom Skype. Ak sa výučba koná osobne, dochádzam ku klientovi domov alebo poprípade sa s klientom stretávam na vopred dohodnutom mieste. :)

CENNÍK:
- základy (základná gramatika, výslovnosť, správny pravopis): 15€/hod.
Základné hodiny sú vhodné pre decká a ľudí, ktorí nikdy neboli v hlbšom styku v angličtinou resp. nikdy ju nepoužívali ani sa jej nevenovali.

- pokročilé hodiny (hlbší kontakt s gramatickými javmi, ktoré sú reálne využiteľné v každodennom využívaní angličtiny, komunikácia, zlepšovanie vyjadrovania): 20€/hod.
Tieto hodiny sú vhodné pre tých ľudí, ktorí už kontakt s angličtinou mali a chcú sa v nej zlepšiť.

S anglickým jazykom mám mnoho praktických skúseností, ktoré som získala najmä vďaka dennodennému kontaktu s anglicky hovoriacimi klientmi a priateľmi.
Teším sa na našu spoluprácu :)



Kontaktný formulár