Kvalitné, priateľské a spoľahlivé doučovanie z nemeckého, anglického a slovenského jazyka za super cenuAnnamária W.

Annamária W.
Účet overený:
nemecký jazyk, anglický jazyk, slovenský jazyk
Bratislava, Banská Bystrica, Poprad
Doučuje aj cez skype / internet
7€ - 10€ za 60 minút
poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
22h priemerná rýchlosť odpovede

Volám sa Annamária a mám 24 rokov.

Špecializujem sa na cudzie jazyky- konkrétne angličtinu, nemčinu, ale viem doučovať aj slovenský jazyk.

Zvyknem učiť od úplných základov- od jazykovej úrovne A1-B2.

Pôvodne pochádzam z Bratislavy. Tam som absolvovala súkromné bilingválne gymnázium (moja úroveň angličtiny je C1). Taktiež som v USA 2 roky brigádovala. Popri štúdiu angličtiny som sa po absolvovaní nemeckých kurzov v Bratislave (na Palisádoch) začala zdokonaľovať v nemeckom jazyku a doteraz sa jej venujem odborne. Zvykla som robiť aj animátorku na nemecky hovoriacom tábore na Slovensku. Popritom som aj doučovala. Momentálne študujem tlmočníctvo a prekladateľstvo nemeckého jazyka na UMB. Prvý stupeň štúdia som ukončila titulom Bc. a moja jazyková úroveň je B2- C1.

Viem doučovať dospelých aj deti, som trpezlivá a časovo flexibilná.
Gramatiku vysvetľujem hravým a jednoduchým spôsobom, v prípade potreby viackrát. (Nie rýchlym tempom, ako sa zvykne učievať na školách).

Môžem povedať, že moji žiaci bývali s mojím prístupom vždy spokojní a ich výsledky sa v škole hlavne zlepšovali, čo mi robilo úprimnú radosť. Verím, že to sú veľké plusy, ktoré môžem druhým ponúknuť.

Momentálne sa zdržiavam buď v okolí BA alebo v BB, som spoľahlivá a dokážem doučovať aj online spôsobom. V prípade záujmu ma môžete kedykoľvek kontaktovať. Na celkovom priebehu doučovaní sa môžeme dohodnúť vopred.

Cena: 1 h- 7€

• Poznámka: Prosím, ak súčasne z technických príčin nebudem vedieť odpovedať sem, napíšte mi najlepšie na tento email: wannamaria333zavináčgmail.comKontaktný formulár