Skúsená lektorka angličtiny s vyštudovaným učiteľstvom ANJTatiana I.

Tatiana I.
Účet overený:
anglický jazyk, angličtina, angličtina - konverzácia, angličtina - pokročilý, angličtina - začiatočník, angličtina - zš, obchodná angličtina
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, som Táňa, vyštudovala som učiteľstvo angličtiny, 3 mesiace som žila v USA a teraz študujem Master‘s Degree v Diplomacii na OSN Univerzite (po anglicky samozrejme :)).

Mám 5 ročné skúsenosti s vyučovaním angličtiny (časť z toho v jazykovke VISTA) a počas môjho života v Bratislave som učila všetky kategórie – od predškolských detí, cez základoškolákov, maturantov, vysokoškolákov až po business angličtinu a doučujem samozrejme aj gramatiku aj konverzáciu. Angličtinu milujem, stala sa mi druhou materinskou rečou, rozprávam ňou od 9 rokov (keďže som každé leto trávila u mojej anglicky hovoriacej rodiny), používam ju každý deň a študujem po anglicky.Rada svoje nadšenie pre angličtinu odovzdám ďalej a pomôžem Vám zbaviť sa strachu z komunikácie :). A keďže sa momentálne sama učím nemčinu, úplne chápem aj doučovanie z pohľadu študenta.

Materiály vždy pripravujem pre individuálneho študenta na základe toho, čomu by sa chcel venovať, načo angličtinu potrebuje (škola, práca, cestovanie atď) a v čom sa potrebuje zlepšiť alebo v prípade potreby u základoškolákov a stredoškolákov pomôžem s učivom preberaným v škole.

Keďže žijem v zahraničí vyučujem len online. Ideálny čas je pondelok-piatok medzi 17:00-20:00 + vzhľadom na situáciu mám v najbližších týždňoch možnosť vyučovať aj medzi 12:00-17:00.

Doučujem aj jedorazovo (napr. príprava na písomku/ skúšku), aj pravidelne.

Cena je 10 € za 60 minút.Fotky a certifikátyKontaktný formulár