I have time for skype lessonsMichelle G.

Michelle Gumafelix
Účet overený:
anglický jazyk, angličtina, anglický jazyk - mierne pokročilý, anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - business, anglický jazyk - príprava na maturitu, Anglický jazy cez skype, angličtina cez skype
Považská Bystrica, Púchov, Bytča, 01701
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 14€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
30% zodpovedaných správ
20h priemerná rýchlosť odpovede

i accept skype lessons starting at 10 €/lesson. Normal courses 16 €/lesson.Born and raised in the Philippines. Living and working in Slovakia. Based in Považská Bystrica. Avalaible through skype anywhere.

My name is Michelle and i am here to help you with your english :-)


***Zlepšite si angličtinu**

Získajte potrebné sebavedomie
Nehanbite sa za svoju angličtinu

***Angličtina so zahraničným lektorom***

Nepreberajte prízvuk a chyby od slovenských lektorov
Učte sa bežnú hovorovú angličtinu

***Konverzačné kurzy***

Študujte angličtinu prirodzeným spôsobom
Bez zbytočného memorovania gramatiky

***Angličtina cez skype***

Moderný a pohodlný spôsob štúdia
Cenovo výhodné

***Angličtina pre firmy***

Som certifikovaná učiteľka angličtiny s príslušným živnostenských oprávnením
Kurzy šité na mieru firmám a študentom

*****Výhody****

Časová flexibilita
Kurzy na mieruReferencie

Michelle je výborná lektorka. Zhodnotí schopnosti žiaka a tomu prispôsobí výučbu. Nieje problém dohodnúť sa časovo ani obsahovo. Super je, že hodiny nie sú nudným učením sa teórie. Naše hodiny sú väčšinou riešené zábavnou formou. Výborná je aj komunikácia čisto v angličtine, nakoľko sa odbúrava strach z konvertovania. Jednoznačne odporúčam a ľutujem, že som nezačala chodiť na lekcie skôr.

Zuzana S. - 20. 10. 2016

Ak sa niekto rozhodne pre Michelle, tak určite neoľutuje. Nie je problém si naplánovať obsah a tempo výučby, a taktiež termín stretnutia. Vie sa vám absolútne prispôsobiť. Za najväčšiu výhodu považujem, že nevie rozprávať po slovensky. Ak budem niekedy potrebovať opäť pomôcť s angličtinou, tak Michelle bude pre mňa jednoznačná voľba!

Michal P. - 19. 10. 2016

Jednoznačne odporúčam Michelle ako lektorku. Z môjho pohľadu najefektívnejší spôsob výučby angličtiny "up to now". Absolútne profesionálny prístup a pre mňa ideálny spôsob výučby angličtiny (cez Skype). Pekne doma v teplúčku pri počítači si popíjam čajík a konverzujem. Na hodiny angličtiny sa teším a zo zdokonaľovania svojich komunikačných zručností mám radosť :-)

Ľubica K. - 10. 5. 2016

Ahoj, volam sa Lukáš, som žiakom pani Michelle, nakoľko sa radím medzi stredne pokročilých tak mi konverzacia čisto v angličtine veľmi vyhovuje a prospieva, su badať razantné pokroky. Ďakujem za takúto skvelú príležitosť rozprávať sa anglicky s niekým kto nie je zo Slovenska, pretoze do koncerzacie nevnasa len frazy ale aj osobné zážitky z prostredia kde vyrastla, toto je bonus ktorý inde mat nebudete. :-)

Lukáš P. - 14. 4. 2016


Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu