Doučovanie anglického jazyka + slovenského jazyka + korektúryKristián K.

Kristián K.
Účet overený:
angličtina, angličtina - konverzácia, angličtina - začiatočník, slovenský jazyk
Kežmarok, Veľká Franková, Spišská Stará Ves
Doučuje aj cez skype / internet
9€ - 14€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny

Ahoj, volám sa Kristián,

aktívne sa venujem tlmočeniu a prekladu AJ - AJ, AJ - SJ, cudzí jazyk používam denne - hlavne na preklady, tlmočenia a korektúry (iba v slovenskom jazyku).

Mám 24 rokov, študoval som preklad a tlmočenie v kombinácii anglický jazyk a kultúra - slovenský jazyk a kultúra na UNIPO v Prešove a po skončení školy som rok a pol pracoval v hotelovom segmente, ktorý je teraz mimo prevádzky. Počas práce som však jazyky využil mnohorakým spôsobom, hlavne v bežnej obchodnej ústnej konverzácii a písomnej korešpondencii s klientom.

S dlhodobým záujmom o jazyky som sa po ukončení pracovného pomeru rozhodol podeliť o to, čo viem ďalej. Rád doučím jazyk so zameraním aj na konkrétnejšiu oblasť jazyka - v angličtine chcem, aby môj študent čo najviac hovoril, lebo to je kľúč k naučeniu sa jazyka - konverzácia, konverzácia, konverzácia...
Tomu vieme individuálne prispôsobiť strávený čas počas hodín. V slovenčine viem pomôcť v hociktorej jazykovej oblasti, no najmä s pravopisom, keďže slovenský pravopis je moja srdcovka.
Čiže ako máš bakalárku, diplomovku alebo seminárku, kde potrebuješ urobiť korektúru, poprípade aj preklad abstraktu, vieme sa dohodnúť.

Uprednostňujem formu online vyučovania, prvá hodina je, samozrejme, FREE.
Prijímam platby aj v kryptomenách (na základe individuálnej dohody).

Máš otázky, neistotu alebo váhaš? Neváhaj ma kontaktovať.Fotky a certifikátyKontaktný formulár