Študentka z Viedne - nemčina, angličtina, matematika a informatikaViktoria H.

Viktoria H.
Účet overený:
nemecký jazyk, anglický jazyk, matematika, informatika, slovak for foreigners, Slowakisch
Senec
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj! Hallo!

Volám sa Viktória a som študentkou FH Campus Wien v obore Computer Science a digitálne komunikácie. V 14 rokoch som prestúpila na Rakúske gymnázium vo Viedni a odvtedy sa väčšina môjho života odohrávala tam. Vrámci momentálnej situácie som nateraz na Slovensku a ponúkam doučovanie nemčiny a angličtiny, tak ako aj matematiky a informatiky.

Kladiem dôraz na navigáciu a ponúknutie nástrojov, ako sa jazyk čo najlepšie a najrýchlejšie naučiť - informácie mám z prvej ruky, keďže som sama bola hodená do sveta nemecky hovoriacich v mladom veku a viem čo najlepšie funguje.

Pomôžem deťom, čo sa v škole učia nemecky/anglicky a chceli by sa zlepšiť, takým čo jednocho iba nestíhaju a potrebovali by pomôcť s úlohami, a taktiež dospelým, ktorí by napríklad chceli zlepšiť svoju konverzáciu či gramatiku. Stačí sa ozvať, a už sa vieme dohodnúť na režime najvhodnejšom pre Vás :)

Matematika a informatika su mi veľmi blízke na základe môjho štúdia a záujmov, a viem taktiež pomôcť deťom s úlohami/prípravou na písomky alebo iba vysvetlením určitého učiva. Viem, že posledné mesiace to mali rodičia ťažké s domácou výučbou, takže tu viem určite vypomôcť.

Doučovaniu sa venujem výhradne online, Zoom/Skype/Discord. Ak máte záujem o jednen z mojich oborov tak len sa spýtajte!

****************DEUTSCH****************

Ich bin eine Informatikstudentin aus Wien und kann Deutsch- oder Englischnachhilfe geben, sowie Mathe und Informatik (auf Deutsch, sollte Interesse bestehen, falls Ihre Kinder oder Sie sich mit Deutsch wohler fühlen und Ihre Kinder eine slowakische Schule besuchen).
Wenn Interesse besteht, gibt es die Möglichkeit, Konversationen in Slowakisch für Deutschsprachige zu führen; in so einem Fall einfach nur Bescheid geben :)Kontaktný formulár