Konverzácia v anglickom jazyku s C2 speakromEliska J.

Eliska J.
Účet overený:
angličtina - konverzácia, anglický jazyk, angličtina, prijímacie pohovory z angličtiny, anglický jazyk - mierne pokročilý, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - vš, anglický jazyk - conversations, anglický jazyk - sš, anglický jazyk - príprava na maturitu, anglický jazyk a literatúra
Rybany, Bánovce nad Bebravou, Partizánske
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Hello!

Chceli by ste si vylepšiť svoje English conversation skills?

Ponúkam vám profesionálne konverzačné hodiny angličtiny. Spolu sa naučíme prekonať strach z rozprávania v cudzom jazyku a taktiež preberieme veľa zaujímavých topics.

Skúsenosti: Učiť som začala od roku 2019. Pripravovala som študentov na maturitnú skúšku a pomáhala im nabrať potrebnú confidence pri rozprávaní. Tieto hodiny budú zamerané hlavne na konverzáciu, ak však budete mať otázky ohladne gramatiky alebo slovnej zásoby, spoločne sa na to môžeme pozrieť.

V roku 2020 som strávila dva mesiace v Anglicku na vzdelávacom kurze a následne som obdržala IELTS certifikát s overall band score 7 - C1 (z rozprávania 8 - C1/C2).

Cena: To, ako dlhá bude hodina závisí na vás.
Cena sa taktiež bude znižovať od počtu vaších hodín.
Nižšie nájdete cenník dostupných možností:

60 minút: 10€
45 minút: 8€
30 minút: 6€

Ak by ste chceli hodinu nad 60 minút, ponúkam aj 90 (15€) alebo 120 minútové (20€) hodiny.

Ak máte záujem, napíšte mi správu.

a všetko spolu preberieme - čas hodiny, ale aj platformu, ktorú budeme používať. Osobne odporúčam Skype, Hangouts alebo Google.Fotky a certifikátyKontaktný formulár