Doučovanie angličtiny (+), konverzácie z angličtiny, angličtina na prijímačkyMichaela N.

Michaela N.
Účet overený:
anglický jazyk, angličtina - konverzácia, anglický jazyk a literatúra, prijímacie pohovory z angličtiny, fotografia, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, slovak for foreigners
Bratislava - Staré mesto, Bratislava - Karlova Ves, Bratislava - Nové Mesto
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
67% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj,

Volám sa Michaela a som bývala študentka žurnalistiky, ktorú som úspešne ukončila na Londýnskej univerzite London Metropolitan University. Taktiež som vyštudovala magistra na umeleckej univerzite the London College of Communication v odbore fotožurnalistika a dokumentárna fotografia.

Ak potrebujete pomôcť s anglickým jazykom rôznej úrovne od základnej školy po vysokú školu alebo pripraviť na ústne či písomné maturity a prijímacie pohovory, rada pomôžem! Takisto ak potrebujete pomôcť s prihláškami na univerzity do zahraničia (napr. Veľká Británia, Holandsko) pokojne Vám viem pomôcť s vyplnením prihlášok a napísaním motivačného listu.

Kedže som študovala na dvoch univerzitách v Londýne a rok na strednej škole v Brightone viem ako funguje ich vzdelávací a prijímací systém. Pred štúdiom v Anglicku som absolvovala IELTS test a viem doučiť gramatiku, písanie v angličtine či pomôcť pri plynulej konverzácií v angličtine - ktoré sú všetky súčasťou IELTS testu.

Skúsenosti:

Doučovanie stredoškolákov na ústne a písomné maturity. Korekcie anglických esejí, motivačných listov na prijímacie pohovory v zahraničí.

Viem s Vami zdieľať moje predošlé motivačné listy, eseje a veľa iných podkladov.

IELTS certifikát

Úroveň písanej angličtiny C1-C2
Úroveň hovorenej angličtiny C2

Ak máte záujem o doučovanie, pokojne ma kontaktujte!
Fotky a certifikátyKontaktný formulár