Doučovanie angličtiny a nemčiny, konverzácie v angličtine alebo v nemčine, doučovanie chémie a biológie ZŠ aj SŠ, príprava na prijímačky na LFAneta M.

Aneta M.
Účet overený:
anglický jazyk, nemecký jazyk, chémia, biológia
Nové Mesto nad Váhom, Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 14€ za 60 minút
poobede, večer, víkend

Ahojte, volám sa Aneta a som študentkou lekárskej fakulty UK v Bratislave.
• Ponúkam doučovanie anglického( úroveň B2) a nemeckého jazyka(C1/2) a taktiež konverzácie v týchto jazykoch. Učila som v jazykovej škole v NMnV angličtinu rôzne vekové kategórie (deti aj dospelých). Počas môjho štúdia na gymnáziu som sa aktívne venovala jazykom, tým pádom viem podať moje vedomosti ľahko a zrozumiteľne. Mám rada prácu s ľuďmi a aj počas mojej práce v jazykovej škole hlavným cieľom bolo, aby moji študenti si z danej hodiny čo najviac odniesli avšak dôležitejšia je kvalita než kvantita. Mám veľa úspechov z olympiády v nemeckom jazyku z krajského kola.

•Mám niekoľkoročné skúsenosti s prácou s deťmi, lebo cez leto pracujem detskom tábore ako animátor.

•Taktiež ponúkam doučovanie chémie a biológie pre základné aj stredné školy ( učenie podstatných veci jednoducho a zrozumiteľne a hlavne tak, aby daný študent pochopil podstatu veci).

•Taktiež ponúkam doučovanie na prijímačky na lekársku fakultu. Vysvetlenie chémie(teória) , chemické príklady, taktiež biológie a príklady z genetiky. Keďže prijímačky som absolvovala, ukážem vám ako sa to dá hravo zvládnuť, do úspešného konca.

Môj štýl učenia je taký, že viem danú latku vysvetliť jednoducho, zreteľne, krátko a hlavne tak, aby daný študent pochopil, o čo sa jedná a nestratil sa zbytočne v množstve informácií. Ako Einstein povedal: pokiaľ to nevieš vysvetliť jednoducho, nerozumieš tomu veľmi dobre.
Kvôli momentálnej situacii uprednostňujem online výučbu, ale po uvoľnení opatrení, pokiaľ daný študent má záujem o osobnú výučbu, možná bude aj táto možnosť.

Teším sa na spoločnú spoluprácu a verím, že vás presvečím, že učenie vie byť zábava.

V prípade záujmu a ďalších otázok ma kľudne kontaktujte mailom.Kontaktný formulár