Efektívne a ľahko vedené hodinyMgr. Petra B.

Petra Bajcurova
Účet overený:
slovenský jazyk a literatúra, psychológia
Nitra, 94901
12€ - 20€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
80% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Ponúkam doučovanie pre Vaše deti zo slovenského jazyka a literatúry. Mám štátnu skúšku aj z psychológie, a preto viem nahľadnúť do osobnosti Vašich ratolestí a odhaliť príčinu problémov v učení, následne im pomôcť a individuálne sa im venovať. Rada Vám pomôžem. Cena od 10 e ...Referencie

Petra je vynikajúca ucitelka, našla cestu k dcére. Slovenčina ju teraz baví oveľa viac. Ďakujeme a pokračujeme s výučbou.

Tatiana T. - 29. 1. 2020

Pani Petra je výborná doučovateľka Slovenského jazyka,veľmi ju odporúčam.Moja dcéra mala veľké problémy zo slovenčinou a vďaka doučovaniu si výrazne polepšila známky. Má ju veľmi rada a na hodiny s ňou sa teší. Veľmi jej za to všetko ďakujeme a odporúčame ju.

Lucia M. - 17. 5. 2019

Synovi sa veľmi zlepšil prospech.Odporučam,veľmi dobrý prístup k dieťaťu a komunikácia s rodičmi.

Andrea U. - 2. 4. 2019

Petra je veľmi dobrá doučovatelka Slovenského jazyka vie ako treba na deti veľmi odporúčam moja dcéra mala veľké problémy zo slovenčinou a vďaka doucovaniu a skvelému prístupu sme si polepšili známky veľmi jej za to všetko ďakujeme a odporúčame

Monika C. - 1. 4. 2019

Dakujem velmi pekne Pani Petre za doucovanie slovenskeho jazyka,pre mojho syna Iva-8.rocnik,velmi mu pomohla a vlastne aj vela vysvetlila,je velmi mila a ochotna pomoct so vsetkym...Urcite odporucam pani Petru...Dakujeme Vam, S pozdravom Mullerovci

Mullerova - 27. 3. 2019

S Peťkou sme veľmi spokojní, dobre vysvetľuje učivo, motivuje, vie odhadnúť osobnosť človeka a je ustretová.

Renáta R. - 24. 9. 2018

Petra je veľmi milá a ochotná pomôcť. Vysvetlila mi všetko čo som potrebovala s profesionálnym prístupom, určite Petru odporúčam,je veľmi šikovná.

Lenka T. - 17. 4. 2018

Mladá baba, ktorá mi jednoducho a bez omáčok vysvetlila, čo som potrebovala na skúšku. Trpezlivá, milá, určite odporúčam.

Marcela M. - 2. 2. 2018

Pani je veľmi milá a profesionálna. Určite odporúčam.

Martina Š. - 19. 4. 2017

Petru jednoznacne odporucam. Je mila, dobre vysvetluje. Vie motivovat aj dieta ktoremu sa nechce. Sme spokojni s jej pristupom.

Compelova G. - 19. 4. 2017

Petru jednoznačne odporúčam je milá,priateľská s profesionálnym prístupom a zároveň vyzdvihujem pomoc a skúsenosť ohľadne psychológie. Nám osobne veľmi pomohla za čo jej patrí veľké ĎAKUJEM.

Jana Z. - 18. 4. 2017

Odporucam

Jakub Z. - 17. 4. 2017

Milá,šikovná,jednoznačne ju odporúčam,.. a na to že som dosť hlúpa, tak to so mnou zvládla a pomohla mi veľmi :)))

Andrea B. - 17. 4. 2017

Odporučam :) moc mi pomohla. Vďaka nej som mala na konci 2 a už nie 3 ;). Je milá a parádne vysvetľuje.

Monika R. - 17. 4. 2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu