Lukas S.

Lukas Steis
Účet overený:
matematika - zš, matematika - sš, angličtina, španielsky jazyk - pokročilý, chémia - sš, slovenský jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov, fyzika - sš, pomoc s písaním prác IB, preklad, literatúra
Bratislava, 83102
Doučuje aj cez skype / internet
13€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Zmaturoval som v študijnom programe International Baccalaureate na Gymnáziu Jura Hronca zo šiestich predmetov a momentálne študujem preklad.

Mám niekoľkoročné skúsenosti s neformálnym vzdelávaním a zážitkovou pedagogikou. Zúčastnil som sa školenia o neformálnom vzdelávaní od Erasmus +.

Od októbra 2015 som odučil približne 1 000 hodín. Mám skúsenosti s doučovaním detí od 6 rokov, prípravou na prijímačky na stredné a vysoké školy, pomocou s esejami a internalmi nielen na IB, ako aj s doučovaním dospelých.Referencie

Moja dcera si Lukasa velmi oblubila a tym padom sa tesila aj na hodiny doucovania jej nepopularneho predmetu. Lukas je velmi profesionalny, priatelsky a na 100% spolahlivy. Hovori vyborne anglicky, takze mu nerobil ziadny problem doucovat matematiku v anglickom programe a prepinat rec do anglictiny, ked moja dcera mala problem vyjadrit sa v slovencine.

Jana D. - 25. 1. 2020

Lukáš pripravuje môjho syna na prijímačky na bilingválne gymnázium. Má výborný prístup, veľmi zrozumiteľne a pútavo vysvetľuje každé učivo. Je časovo flexibilný a syna učí priamo u nás doma, čo je veľká výhoda. Je vždy usmiaty, vidieť na ňom, že ho jeho práca baví a nášho syna zrazu baví aj matematika aj SJL:-). Daniela P.

Daniela P. - 17. 1. 2020

Už ma doučuje 4 mesiace, ešte sa nevyskytol žiaden problém. Porovnávam ho s učiteľmi, ktorí ma doučovali minulý rok a zatiaľ som nenašiel nič v čom by bol Lukáš horší, práve naopak. Ovláda finty, ktoré mi uľahčujú zapamätať si učivo, algoritmy a skratky na vyriešenie príkladov v matematike a práve vďaka tomu počítam oveľa rýchlejšie a aj presnejšie. To čo pre mňa bolo ťažké je už úplne ľahké. Ďakujem mu, že mi pomohol premôcť svoju lenivosť, že mi pomohol dostať sa tam kde som teraz, dosahovať lepšie výsledky. Hodnotím ho 100/100

Lukastomas P. - 19. 12. 2019

Lukáš ma doučuje už dlhšiu dobu a som veľmi spokojná. Je flexibilný, vždy sa s ním da dohodnúť, učivo vie vysvetliť veľmi zrozumiteľne. Moje výsledky v škole sa rapidne zlepšili a môj záujem pre matematiku taktiež vzrástol. Naozaj vidno, že ho doučovanie baví.

Laura J. - 18. 10. 2019

Lukas je veľmi milý a šikovný, vie super vysvetliť učivo, ktoré syn hneď pochopil, kým v škole s tým mal občas problém. So synom si sadli, takže spokojnosť na oboch stranách. Syn zvládol hravo monitor aj prijímacie pohovory na SŠ. Vrelo odporúčame. Ďakujeme

Katarina P. - 26. 8. 2019

Sme vďační za doučovanie s Lukášom. Vedel vytvoriť pohodovú atmosféru, tak, že sa syn necítil trápne, ale naopak mal hodiny matematiky a SJ rád. Doučovanie sa ukázalo, že mu veľmi prospelo, nabral väčšie sebavedomie v škole, ale predovšetkým úspešne absolvoval prijímacie pohovory na biling. gymnázium. Ďakujeme :))

Miriam K. - 1. 4. 2019

Lukáš, doučuje moju dcéru angličtinu. Je zodpovedný a moja dcéra ho má veľmi rada.

Vladimir H. - 2. 7. 2018

Lukas je super, moj 10 rocny syn ho uz po prvych dvoch hodinach ohodnotil slovami : "Mna s nim ucenie bavi"! A myslim, ze to je to prave, co nase deti potrebuju! Radost a porozumenie z ucenia sa...Lukasovi dakujeme a zelame vela stastia. Zuzana

Zuzana S. - 31. 3. 2018

Konecne nieco ine! Dcera je na homeschoolingu, pristup k vzdelavaniu mame uplne iny, ako v skole. A Lukas sa vie vyborne prisposobit poziadavkam, a naozaj jej davat aktualne informacie. Dakujeme.

Barbora A. - 23. 2. 2018

Syn už bol po prvom doučovaní úplne nadšený.Skvelý prístup aj vysvetlovanie učiva.

Denisa V. - 18. 2. 2018

Lukáš má skvelý prístup, zrozumiteľne vysvetľuje látku a hlave vie zaujať. Môj syn je veľmi spokojný. Určite odporúčam :-) Michaela R.

Michaela R. - 20. 6. 2017

Lukáš doučuje syna matematiku, biológiu, chémiu. Syn je mimoriadne spokojný, má lepšie výsledky a skutočne je doučovanie s Lukášom pre neho prínosné. Je ochotný prísť až do Rusoviec, čo oceňujem aj ja. Sme maximálne spokojní, dakujeme.

Zuzana B. - 25. 4. 2017

Lukas je velmi v pohode, konecne ucitel, s ktorym si moj syn dobre rozumie.

Marian C. - 17. 2. 2017

Lukáš doučuje syna matematiku. Vďaka jeho vedomostiam, prístupu a systému doučovania, syn chápe podstatu a princípy preberaných tém. Lukáš je flexibilný a snaží sa zosúladiť svoj program tak, aby sa časovo prispôsobil. Ďakujeme :)

Peter C. - 6. 2. 2017

Lukáš je najlepšia voľba na doučovanie. Vďaka jeho individuálnemu prístupu, rozsiahlym vedomostiam, ochote a trpezlivosti syn pochopil matematiku a úspešne absolvoval skúšku. Určite jeho služby ešte využijeme.

Renáta G. - 25. 8. 2016

Lukas, velmi hravou a priatelskou formou, doucoval mojho syna matematiku. Je zodpovedny a moj syn ho mal velmi rad.

Adriana C. - 26. 5. 2016

Luky je super. Na hodinu je vždy pripravený A je flexibilný takže sa vieme na hodinách vždy časovo dohodnúť. Je ochotný byť na telefóne A odpovedať na každú moju otázku ktorej nerozumiem počas domácej prípravy. Ďakujem Luky :)

Alex M. - 26. 5. 2016

Lukáš doučuje dcéru chémiu v angl. jazyku. Dcéra výkladu rozumie a je veľmi spokojná. Lukáš je na hodiny pripravený a je časovo veľmi flexibilný. Absolútna spokojnosť.

Helga L. - 13. 4. 2016

Lukáš je skvelý učiteľ, veľmi praktický, prispôsobivý, dôsledný, charizmatický a milý. Ja som veľmi spokojná a ak chcete milovať slovenčinu určite ste našli správnu osobu :)

Jana S. - 5. 3. 2016

Lukáš je skvelý učiteľ, veľmi praktický, prispôsobivý, dôsledný, charizmatický a milý. Ja som veľmi spokojná a ak chcete milovať slovenčinu určite ste našli správu osobu :)

Jana S. - 5. 3. 2016


Kontaktný formulárNapísať referenciu