Lukas S.

Lukas Steis
Účet overený:
matematika - zš, matematika - sš, angličtina, španielsky jazyk - pokročilý, chémia - sš, slovenský jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov, fyzika - sš, pomoc s písaním prác IB, preklad, literatúra
Bratislava, 83102
Doučuje aj cez skype / internet
13€ - 18€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
12h priemerná rýchlosť odpovede

Zmaturoval som v študijnom programe International Baccalaureate na Gymnáziu Jura Hronca zo šiestich predmetov a momentálne študujem preklad.

Mám niekoľkoročné skúsenosti s neformálnym vzdelávaním a zážitkovou pedagogikou. Zúčastnil som sa školenia o neformálnom vzdelávaní od Erasmus +.

Od októbra 2015 som odučil približne 1 000 hodín. Mám skúsenosti s doučovaním detí od 6 rokov, prípravou na prijímačky na stredné a vysoké školy, pomocou s esejami a internalmi nielen na IB, ako aj s doučovaním dospelých.Referencie

Lukas je veľmi milý a šikovný, vie super vysvetliť učivo, ktoré syn hneď pochopil, kým v škole s tým mal občas problém. So synom si sadli, takže spokojnosť na oboch stranách. Syn zvládol hravo monitor aj prijímacie pohovory na SŠ. Vrelo odporúčame. Ďakujeme

Katarina P. - 26. 8. 2019

Sme vďační za doučovanie s Lukášom. Vedel vytvoriť pohodovú atmosféru, tak, že sa syn necítil trápne, ale naopak mal hodiny matematiky a SJ rád. Doučovanie sa ukázalo, že mu veľmi prospelo, nabral väčšie sebavedomie v škole, ale predovšetkým úspešne absolvoval prijímacie pohovory na biling. gymnázium. Ďakujeme :))

Miriam K. - 1. 4. 2019

Lukáš, doučuje moju dcéru angličtinu. Je zodpovedný a moja dcéra ho má veľmi rada.

Vladimir H. - 2. 7. 2018

Lukas je super, moj 10 rocny syn ho uz po prvych dvoch hodinach ohodnotil slovami : "Mna s nim ucenie bavi"! A myslim, ze to je to prave, co nase deti potrebuju! Radost a porozumenie z ucenia sa...Lukasovi dakujeme a zelame vela stastia. Zuzana

Zuzana S. - 31. 3. 2018

Konecne nieco ine! Dcera je na homeschoolingu, pristup k vzdelavaniu mame uplne iny, ako v skole. A Lukas sa vie vyborne prisposobit poziadavkam, a naozaj jej davat aktualne informacie. Dakujeme.

Barbora A. - 23. 2. 2018

Syn už bol po prvom doučovaní úplne nadšený.Skvelý prístup aj vysvetlovanie učiva.

Denisa V. - 18. 2. 2018

Lukáš má skvelý prístup, zrozumiteľne vysvetľuje látku a hlave vie zaujať. Môj syn je veľmi spokojný. Určite odporúčam :-) Michaela R.

Michaela R. - 20. 6. 2017

Lukáš doučuje syna matematiku, biológiu, chémiu. Syn je mimoriadne spokojný, má lepšie výsledky a skutočne je doučovanie s Lukášom pre neho prínosné. Je ochotný prísť až do Rusoviec, čo oceňujem aj ja. Sme maximálne spokojní, dakujeme.

Zuzana B. - 25. 4. 2017

Lukas je velmi v pohode, konecne ucitel, s ktorym si moj syn dobre rozumie.

Marian C. - 17. 2. 2017

Lukáš doučuje syna matematiku. Vďaka jeho vedomostiam, prístupu a systému doučovania, syn chápe podstatu a princípy preberaných tém. Lukáš je flexibilný a snaží sa zosúladiť svoj program tak, aby sa časovo prispôsobil. Ďakujeme :)

Peter C. - 6. 2. 2017

Lukáš je najlepšia voľba na doučovanie. Vďaka jeho individuálnemu prístupu, rozsiahlym vedomostiam, ochote a trpezlivosti syn pochopil matematiku a úspešne absolvoval skúšku. Určite jeho služby ešte využijeme.

Renáta G. - 25. 8. 2016

Lukas, velmi hravou a priatelskou formou, doucoval mojho syna matematiku. Je zodpovedny a moj syn ho mal velmi rad.

Adriana C. - 26. 5. 2016

Luky je super. Na hodinu je vždy pripravený A je flexibilný takže sa vieme na hodinách vždy časovo dohodnúť. Je ochotný byť na telefóne A odpovedať na každú moju otázku ktorej nerozumiem počas domácej prípravy. Ďakujem Luky :)

Alex M. - 26. 5. 2016

Lukáš doučuje dcéru chémiu v angl. jazyku. Dcéra výkladu rozumie a je veľmi spokojná. Lukáš je na hodiny pripravený a je časovo veľmi flexibilný. Absolútna spokojnosť.

Helga L. - 13. 4. 2016

Lukáš je skvelý učiteľ, veľmi praktický, prispôsobivý, dôsledný, charizmatický a milý. Ja som veľmi spokojná a ak chcete milovať slovenčinu určite ste našli správnu osobu :)

Jana S. - 5. 3. 2016

Lukáš je skvelý učiteľ, veľmi praktický, prispôsobivý, dôsledný, charizmatický a milý. Ja som veľmi spokojná a ak chcete milovať slovenčinu určite ste našli správu osobu :)

Jana S. - 5. 3. 2016


Kontaktný formulárNapísať referenciu