Anna B.

Anna B.

Odpovedá do 1 hod., na 80% správ
80% 1 hod
Od 12 €/hod
Prijíma študentov

Anna B.

Prijíma študentov

online vyučovanie anglického a maďarského jazyka

  • 2 odučené lekcie
  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: doobeda,
Cena Od 12 €/hod
Preferované časy: doobeda,

Kontaktný formulár

Popis

Volám sa Anna a som učiteľkou anglického a maďarského jazyka. Vyučovaniu sa venujem od ukončenia univerzity (angličtina a maďarčina) v roku 2004.
Pochádzam z Maďarska a maďarčina je mojím rodným jazykom.
Pri vyučovaní používam najmä cieľový jazyk, prispôsobený úrovni klienta.
Mojou snahou je aby každá hodina bola obohacujúca a priniesla zlepšenie v danom jazyku.

Referencie (4)

Viera M.

Viera M.

Neoverená referencia

Veľmi oceňujem profesionálny ale zároveň ľudský prístup, trpezlivosť a skutočne profesionálnu pripravenosť na hodinu. Odporúčam.

Zuza N.

Zuza N.

Neoverená referencia

Určite veľmi odporúčam! Anna má príjemný, sympatický, profesionálny prístup. Aj keď je jazyk náročný, s Annou sa učím hravo. Hodiny sú pripravené, premyslené a taktiež na moje potreby/ okolie prispôsobené.

Barbara S.

Barbara S.

Neoverená referencia

Anna je veľmi profesionálna, trpezlivá a vždy pripravená lektorka. Dochvíľna, príjemne naladená, vie motivovať aj povzbudiť. Odporúčam, na jednotku s troma hviezdičkami.

Katarína P.

Katarína P.

Neoverená referencia

Vraví sa, že kto hľadá, ten nájde a ja som nakoniec našla, čo som hľadala! I keď to chvíľu trvalo, som rada, že mi do cesty "vbehla" práve Anka. Je presne ten typ vyučujúcej, aké uprednostňujem. Na hodiny maďarčiny si nielenže pripraví materiály, ona vie i trpezlivo vysvetliť gramatické javy, ktoré v nich stoja. Vrámci konverzácie si porovnávame reálie troch krajín. kde sme žili alebo žijeme. Ako rodeného hovorcu, ktorý študoval učiteľstvo, môžem iba vrelo odporúčať!

Blogy (1)

Maďarčina: cudzí-blízky jazyk

Už dlhé roky žijem na Slovensku a veľmi si vážim, že som vždy mala možnosť používať maďarčinu s kamarátmi, známymi a kolegami, ktorí ju tiež majú ako materinský jazyk. Navyše mám také šťastie, že…