Naďa U. ArtD.

Naďa Uherová
Účet overený:
herectvo, divadlo, dejiny umenia, dejiny divadla
Bratislava, 83103
Doučuje aj cez skype / internet
29€ - 29€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Mgr.art. Naďa Uherová, ArtD., režisérka, dramaturgička a lektorka divadelného umenia.

Pracujem s osvedčenou metódou ruskej hereckej školy, pomáham rozvíjať talent a osobnosť, odstrániť "bloky" u každého študenta individuálne - podľa jeho potrieb. Zároveň učím ako "myslieť divadelne a profesionálne", teda rozvíjam u študentov aj ďalšie vlohy, ktoré sú potrebné k profesionálnej tvorbe,pri verejnom vystupovaní na javisku, príprave na prijímacie skúšky a castingy, účinkovaní v TV či reklame, moderovaní, spievaní ...


V júni 2015 som dokončila doktorát na DF VŠMU. Od roku 2009 sa pravidelne zúčastňujem medzinárodných divadelných seminárov pre hercov a režisérov pod vedením ruského režiséra a prof. Dr. Jurija Alschitza, ktorý je mi veľkým vzorom. Svoje vedomosti zdieľam a odovzdávam prostredníctvom divadelných workshopov pre deti aj dospelých už takmer desať rokov (o.z. Divé Maky, Turčianske osvetové stredisko Martin, Divadlo Ludus, ElleDance, Mariael...). Zároveň sama tvorím, píšem, maľujem ... a hľadám si tú svoju umeleckú cestu. Kočovná divadelná spol. LUNA storytelling, ktorú sme si založili s spolužiačkou z VŠMU, mi dáva priestor pre sebarealizáciu.

NOVÉ HERECKÉ TRÉNINGY TU:
http://everydayactor.eu
https://www.facebook.com/herectvo.prekazdeho/
PRE DETI:
http://www.mariael.sk

video: https://www.youtube.com/watch?v=Gavj3gBrefo&t=16s

KDE? ČO? PRE KOHO? AKO? ZA KOĽKO? :

- Miesto doučovania - Osadná 15 Bratislava, streda a piatok, alebo podľa dohody.
- Doučujem deti aj dospelých. (individuálne/
skupinovo)

- Ponúkam individuálne tréningy pri príprave
na talentové prijímacie skúšky, účinkovanie v TV, castingy a konkurzy.
- Pravidelné skupinové otvorené tréningy pre verejnosť a kurz herectva pre
pokročilých
- Individuálne a skupinové " business acting training" vhodné pre manažerov a
ľudí, ktorí vo svojej profesii prezentujú / prednášajú pred ľuďmi a chcú svoj prejav
obohatiť a urobiť ho pútavým, cítiť sa komfortne a zanechať pozitívny dojem.
- Pravidelné skupinové herecké kurzy pre deti do 14 rokov v speváckej škole
Mariael.

- Cena 29 eu. / 1 osoba / 60 min.
v cene sú zahrnuté študijné materiály, prenájom priestoru, kávička/čajík, dph. :-)
- po úvodnej hodine odporúčam predplatenie balíčku 5 alebo 10 hodín, ktoré je vhodné minúť za dobu 2 mesiace
storno podmienky (prenájom priestoru sa uhrádza vopred):
zrušenie hodiny menej ako 7 dní vopred 40%, storno 13 eur
zrušenie hodiny v deň tréningu 100 %, storno 29 eur

- Pri skupinových tréningoch cena dohodou.

- ACTING CLASSES in english language possible:-)Referencie

Nada je proste uzasna. Ak viete presne co hladate a viete presne polozit otazku tak nedostane len to co ste hladal ale dostanete aj nieco viacej. Otvori vam mysel a pridete nato ze mate na omnoho viacej. A ako som napisal. Treba len presne pokladat otazky a Nada pomoze a ukaze tu spravnu cestu ako sa stat este viacej hodnotnejsi. S pozdravom sasojaro

Jaro H. - 1.10.2017

Tréning ktorý som absolvoval s Naďou hodnotím veľmi pozitívne, moje očakávania sa jej podarilo naplniť. Oceňujem jej profesionálny prístup a páči sa mi jej nadšenie pre prácu, ktorú robí. To čo Vás naučí je veľmi praktické a vecné. Odporúčam Naďu ako lektora, vhodného pre manažérov, ktorí hľadajú inšpiratívnu a modernú alternatívu ku klasickým business tréningom.

Marek S. - 28.9.2017

Nada je super ucitel, pozorny posluchac, ma zmysel pre detail a situaciu. Zatial som mal u nej len par hodin ale tesim sa na dalsie.

Roman S. - 12.3.2017

Hodiny u Nadi boli nielen vynikajúcou hereckou skúsenosťou, ale aj jedinečným priestorom pre vnútornú prácu na sebe. Či už hľadáte profesionálneho učiteľa herectva, aktívny a tvorivý spôsob psychohygieny alebo jednoducho príležitosť zažiť niečo nové, s Naďou určite neoľutujete.

Katarína H. - 30.10.2016

Naďka je úžasný človek a vynikajúca režisérka. Učí ma už 7 rokov a veľa som sa od nej naučila. Pomôže ak vie ako je to osoba s veľkým srdcom. Pre viacerých môže byť vzorom, mám ju veľmi rada.

Mária P. - 10.1.2016

Som žiakom Naďky už 7 rokov a stále má so mnou trpezlivosť. Okrem toho, že je to veľký profesionál, má veľmi dobrý prístup a vie sa prispôsobiť mysleniu svojho žiaka a všetko mu vysvetľuje z jeho pohľadu. Okrem veľkej driny, ktorá sa vyplatí, zažívame aj kopec zábavy. Zodpovedný prístup a motivácia Naďky Vás poženie k veľmi dobrým výkonom a technike. Milujem každé rozcvičovanie na začiatku hodiny, nikdy som netušil, že moje telo dokáže také veci :) Tak šup-šup na prvú hodinu :)

Miroslav B. - 9.1.2016

Naďku vrelo odporúčam. Mám zatiaľ za sebou asi iba piatu hodinu, ale stojí to za to. Páči sa mi metóda ako učí a ako dokáže spájať praktické cvičenia s "duchovnými" . Tiež sa mi páči práca s textom a Nadina trpezlivosť :-) Teším sa na ďalšiu hodinu.

Andrea H. - 8.1.2016

Ja môžem sama za seba povedať, že hodiny sa mne a určite aj celému kolektívu DDS Kamarát páčili. Hodiny mne osobne veeeľmi pomohli, a aj po dlhých skúškach sa mi vôbec nechcelo ísť domov :-)

Lucia L. - 7.1.2016


Kontaktný formulárNapísať referenciu