Viera V.

Viera V.

Odpovedá do 17 hodín, na 50% správ
50% 17 hod

Viera V.

Angličtina a Francúzština v BB alebo aj online

  • Doučuje aj online
  • Od  10 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 10 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Referencie

Popis

Ahojte, ak máte záujem o anglinu alebo franinu, tak mám dlhoročné skúsenosti s doučovaním všetkých vekových kategórií od prvákov po seniorov. Viem poskytnúť študijné materiály. Pracovala som a žila vo viacerých krajinách sveta na troch kontinentoch. Moje slovenské pracovné skúsenosti boli v americkej a francúzskej firme v Bratislave. Momentálne som na materskej dovolenke, čiže sa viem vrámci možnosti časovo prispôsobiť.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

10 € / 55 min

Referencie (2)

Peter B.

Peter B.

Neoverená referencia

Na začiatku doučovania som po anglicky vedel len jednu frázu. Po pár mesiacoch konverzácií s Vierkou som skutočne ani neviem ako zrazu bol schopný s rodeným Angličanom viesť dialóg. Každým mesiacom konverzácií sa táto schopnosť zlepšovala. Rozhovory boli vedené priateľskou formou. Najviac ma bavilo, že Vierka je cestovateľka, pochodila Áziu, Južnú Ameriku, takže sme sa mali o čom rozprávať.

Radka B.

Radka B.

Neoverená referencia

Perfektná učiteľka, má skúsenosti s doučovaním a navyše hravou formou dokáže vysvetliť aj ten najzložitejší gramatický úkaz. Odporúčam. Ja som s Vierkou mala hodiny francúžtiny a úplne skvelé. Ďakujem.