Lekcie holančiny/turečtiny/španielčiny pre každéhoEva Š.

Eva Šipulová
Účet overený:
holandčina, turečtina, španielsky jazyk
Doučuje aj cez skype / internet
20€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

**Moje vyučovacie hodiny majú 55 minút, aby som sa dokázala pripraviť na nasledujúceho študenta.**

Už viac ako 6 rokov žijem v Holandsku, kde študujem na Leiden Universiteit a popritom súkromne učím prisťahovalcov angličtinu a holandčinu.
Pri učení sa zameriavam na každodenné situácie a na SCHOPNOSŤ PLYNULE ROZPRÁVAŤ, nakoľko je to jednoznačne jedna z najužitočnejších zručností v rámci cudzieho jazyka. Mám praktické skúsenosti so španielčinou aj s holančinou, používam ich dennodenne v písomnom aj ústnom styku. Taktiež mám skúsenosti so študentmi rôznych vekových kategórií (moja najmladšia študentka mala 15 rokov a najstaršia 67). Každý študent má iné požiadavky a v mojej praxi som študentom okrem konverzačných hodín pomohla napr. aj s prípravou na skúšky (pre oficiálne imigračné a naturalizačné NT2 certifikáty), tlmočením u lekára, každodennou a odbornou slovnou zásobou, atď.
Z vlastnej skúsenosti poznám ťažkosti pri učení sa cudzieho jazyka (hovorím anglicky, nemecky, slovensky, holandsky, česky, poľsky, turecky a španielsky), čiže sa každému študentovi snažím urobiť učenie prirodzeným a všetko vysvetliť "polopatisticky".

Doučujem cez Skype a používam Google Docs, v ktorom pre každého študenta vytváram dokument, do ktorého počas lekcií zapisujem všetko, čo hovoríme a preberáme, čiže má kedykoľvek prístup k svojim poznámkam, aj mimo lekcií.

Pri úplných začiatočníkoch výučbu začínam s výslovnosťou, keďže pri komunikácii je najdôležitejšia.

Doučujem:
holandčina - A1 - C1
turečtina - A1 - A2
španielčina - A1 - B1

Pre študentov: - zrušenie dohodnutej hodiny viac ako 24 hodín vopred je zadarmo; ak zrušíte hodinu menej ako 24 hodín vopred, účtujem si 50% z ceny hodiny ako náhradu za nevyužitý čas.
V prípade, že mi vôbec nedáte vedieť, že chcete hodinu zrušiť, považujem ju za odučenú a účtujem si 100%. Vopred ďakujem za porozumenie.Referencie

Vyučovanie s Evou je super, vďaka nej sa moja obľúbená holandčina výrazne zlepšila a vždy sa teším na jej hodiny. Je šikovná, ústretová a trpezlivá. Jej hodiny sú využité na maximum a výstižné. Určite odporúčam ☺.

Tatiana K. - 13.1.2018

S doučovaním som veľmi spokojná a na hodiny holandčiny s Evou sa vždy veľmi teším. Oceňujem hlavne flexibilný prístup a výber vyučovacej metódy, ktorá mi veľmi vyhovuje. Pod jej vedením úroveň mojej holandčiny určite výrazne pokročila. Ďakujem a teším sa na ďalšie hodiny.

Michaela D. - 12.1.2018

Veľká spokojnosť s doučovaním Turečtiny :) Profesionálny prístup aký má máloktorý učiteľ. Môžem len odporúčať!

Renáta N. - 4.4.2017

Evka je veľmi dobrá doučovateľka. Napriek niekoľkým mojim snahám naučiť sa holandsky až po lekciách s Evkou som začala mať holandský jazyk rada a chápať ho. Som pracovne vyťažená a preto veľmi oceňujem jej ochotu doučovať ma cez skype aj počas víkendu. Určite doporučujem!!

Mariana K. - 5.1.2017

Veľmi dobre sa mi s Evou spolupracovalo. Po krátkom čase viem, že keby som to potrebovala, v Holandsku sa vďaka nej nestratím. :)

Martina K. - 2.12.2016

Chcela by som pochváliť Evku a zároveň veľmi pekne poďakovať za milý prístup ,ochotu a veľú trpezlivosť pri učení Holandského jazyka.Hodiny cez skype sú vždy perfektné.Všetko ľahko vysvetlí a naučí.Môžem,len doporučiť :-))))))

Ingrid D. - 27.11.2016

Eva ma doučovala holandsky cez skype, nakolko som sa pripravovala na 3 mesačný pobyt v Holandsku. Bola som veľmi milo prekvapená, aký mala kamarátsky prístup a veľmi mi pomohla so základmi jazyka aj s podporou počas pobytu.

Karolína K. - 19.9.2016

Najviac ocenujem na Evke jej flexibilitu, nakolko som pracovne vytazena. Evka je pozorny ucitel, ktory sa zameriava na vyslovnost a gramatiku vysvetli hravou formou. Evka ma doucuje Holandsky Jazyk a vdaka nej som bola v skole vzdy pripravena.

Tatiana B. - 5.7.2016

Môžem len odporučiť :)

Lucia H. - 31.5.2016

Uplna spokojnost.Od zaciatku je to super a paci sa mi tvoj zodpovedny pristup. Okrem toho ze super naucis a vysvetlis si strasne mila. Doporucujem!! Dakujem Evi.

Petra M. - 6.4.2016

Evka je skvelá doučovateľka a som veľmi rada, že som ju našla. Určite doporučujem. Vždy sme sa vedeli dohodnúť na podmienkach a oceňujem jej zodpovedný a flexibilný prístup. A ako uvádza vo svojom profile, na základe svojich vlastných skúseností vie dať tipy ako sa naučiť plynule rozprávať cudzí jazyk a ako si uľahčiť učenie. Doporučujem.

Marta S. - 5.1.2016

Vynikajúca doučovateľka, doporučujem. Milá, pozorná, flexibilná.

Ivana Z. - 26.11.2015

Vynikajúce doučovanie holandčiny a angličtiny, ďakujem. Evik má super uši, ja s ňou trénujem hlavne výslovnosť. Parádne vysvetlí, naučí. Doporučujem!

Alena L. - 6.11.2015

Evka je milá, spoľahlivá, flexibilná a šikovná. Oceňujem, že sme sa v krátkom čase vedeli na veciach dohodnúť. Držím palce nech sa jej darí a nech pokračuje v takto nastavenom prístupe.

Zlatica M. - 27.8.2015

Maximálna spokojnosť. Slečna rýchlo komunikuje a dané podklady mám ešte v ten deň urobené. Určite doporučujem.

Vanesa M. - 19.8.2015


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu