Zuzana M.

Zuzana M.

Odpovedá do 48 hodín, na 70% správ
70% 48 hod+

Zuzana M.

Chceš sa stať milovníkom jazykov? Ja ti v tom pomôžem.

  • Doučuje aj online
  • Od  15 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Referencie Fotky & certifikáty

Popis

Ahojte!

Volám sa Zuzka a pracujem ako lektorka anglického jazyka už 3. rok. Mám skúseností s vyučovaním najmenších (3-6 r.), cez detí až po vyučovanie dospelých.

K svojim študentom vždy pristupujem individuálne s vopred pripravenými materiálmi = nič si kupovať nemusíte, všetko je v cene za hodinu. Viem sa prispôsobiť vašim požiadavkám a podľa toho volím materiály.

Mám štátnu jazykovú skúšku z anglického jazyka na úrovni C1, maturitu z ruského a slovenského jazyka a ukončené bakalárske štúdium v odbore prekladateľstvo/tlmočníctvo.

Pomáham s angličtinou detičkám, svojim rovesníkom, ale aj starším, ktorí si chceli jazyk "oprášiť." Aktívne doučujem aj Business English na úrovni B1-C1.

Teším sa na spoluprácu s Vami a verím, že sa rovnako tešíte aj vy!

Vaša budúca lektorka Zuzka :)

Typy lekcií

Štandardná lekcia

15 € / 55 min

Referencie (5)

Nikola K.

Nikola K.

Neoverená referencia

jednoducho to zhrniem, dobrá učiteľka :) treba skúsiť :)

Matúš D.

Matúš D.

Neoverená referencia

Veľmi milá, ústretová a flexibilná lektorka, ktorá má prehľad, skúsenosti a dbá na moje požiadavky/potreby. Či už ste začiatočník alebo pokročilý študent, na hodinách sa stretnete s profesionálnym prístupom doučovateľky, ktorá vám trpezlivo vysvetlí gramatiku či priateľsky pokonverzuje pri šálke čaju. Angličtina s ňou nebola strašiak, ale zábava. Vrelo odporúčam.:)

Andrea D.

Andrea D.

Neoverená referencia

Zuzku môžeme len a len odporučiť. Je inteligentná a vždy pozitívne naladená, učivo vie veľmi dobre vysvetliť, dcére doučovanie veľmi pomáha. Keby boli všetci učitelia ako ona, tak by angličtinu by vedeli všetci.

Deleted-c4e53a D.

Zmazaný účet

Neoverená referencia

K Zuzke chodím už niečo vyše roka a musím povedať, že je to najlepšia lektorka, akú som mohol nájsť. Lekcie pripravuje na mieru a veľmi jednoducho dokáže vysvetliť aj komplikované gramatické javy. Taktiež vždy mala veľmi dobré materiály vďaka ktorým som veľmi dobre porozumel všetkému čo mi dovtedy robilo problém. Určite Zuzku odporúčam každému.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem za pozitívnu referenciu. :)

Martina Š.

Martina Š.

Neoverená referencia

So Zuzkou som bola veľmi spokojná. Atmosféra na doučovaní bola priateľská, doučovateľka bola dobre pripravená a stále s úsmevom na tvári. Môj level angličtiny sa z večného začiatočníka konečne posunul. Určite túto doučovateľku odporúčam! Martina

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem Mati. :) Som rada, že som ti dokázala pomôcť.

Fotky a certifikáty