Bastián P.

Bastián P.

Odpovedá do 1 hodiny, na 90% správ
90% 1 hod
Od 15 €/hod
Prijíma študentov

Bastián P.

Prijíma študentov

Profesor Nativo: Conversa y Aprende Español.

  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Kontaktný formulár

Popis

Hola mi nombre es Bastián, soy de latinoamérica (Chile) y hablo español nativo. 😃

• Profesión: Cs. Económicas y Adm. de Empresas.
• Máster: Marketing.
• Universidad: Finis Terrae, Santiago de Chile.

“Lo importante de cada clase es que puedas divertirte y disfrutar el aprendizaje". 😊

Conversa conmigo en español para mejorar tu forma de hablar, tu nivel auditivo y ampliar tu vocabulario. Además, podrás entender mejor los contexto de las palabras en conversaciones formales o cotidianas.

¡Escríbeme te estoy esperando! 😃

Referencie (5)

Evelýn J.

Evelýn J.

Neoverená referencia

Online konverzácie s Bastiánom mi veľmi pomohli na prijímacom pohovore zo španielskeho jazyka. Hodiny boli výborné, zábavné a naozaj tematicky pestré. Môžem povedať, že Bastián má skutočne talent na učenie španielčiny. Určite ho môžem len odporúčať.

Deleted-f00955 D.

Zmazaný účet

Neoverená referencia

Bastián je veľmi veselý a zábavný učiteľ, má vždy dobré hodiny a veľmi mi pomáha zlepšiť si španielčinu pre moju prácu. Páči sa mi, že sa môžeme rozprávať o čomkoľvek a to je pre hodiny zaujímavé.

Zuzana K.

Zuzana K.

Neoverená referencia

Bastián učí španielčinu môjho 7-ročného syna a sme veľmi spokojní. Je veselý, priateľský, aktívny, vie zaujať a hľadá témy "na mieru" pre študenta. Syn je nadšený a vždy protestuje, keď má hodina končiť :-)

Sarah H.

Sarah H.

Neoverená referencia

Konverzácie s Bastiánom som začala keď som sa rozhodla ísť na Erazmus do Španielska. Španielsky som toho rozumela veľa no mala som blok a nevedela som sama rozprávať. Hodiny s Bastiánom mi rozhodne tento blok pomohli prekonať. Konverzácie s ním sú zábavné a príjemné. Je trpezlivý a vždy sa snaží pripraviť si nejaký audiovizuálny materiál (či už video alebo článok). Určite vrelo odporúčam!

Natália N.

Natália N.

Neoverená referencia

Konverzácie s Bastiánom sú skvelé. Mala som hodiny s viacerými učiteľmi španielčiny a často ma stresovalo, keď som mala niečo povedať po španielsky. Bastián je veľmi priateľský a zábavný. Atmosféra je veľmi uvoľnená, hovoríme o témach, ktoré ma zaujímajú. Škoda, že ten čas tak rýchlo letí. Môžem len odporúčiť. :)

Fotky a certifikáty

Blogy (1)

Español: Un idioma y alegría.

Muchas personas adquieren a través de años de estudios diversos idiomas durante su vida, ya sea por circunstancias naturales donde uno de los integrantes de la familia sabe hablar más de un idioma …