Klaudia T.

Klaudia T.

Odpovedá do 6 hodín, na 100% správ
100% 6 hod
Od 20 €/hod
Prijíma študentov

Klaudia T.

Prijíma študentov

ONLINE doučká z juhu Francúzska

  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: večer, víkend
Cena Od 20 €/hod
Preferované časy: večer, víkend
Doučuje predmety:

Kontaktný formulár

Popis

Najviac sa o doučkách so mnou dozvieš od mojich študentov v referenciách :) Tak neváhaj a klikni na môj profil...


Venujem sa im už štyri roky podľa individuálnych potrieb každého - kvalitne a s radosťou.


Inak moja francúzska cesta vyzerala asi takto : 18 mesiacov Aupair v Bordeaux - 6 mesiacov recepčná v Nice - bakalársky diplom po troch rokoch štúdia francúzštiny a psychológie na PdF na Komenského Univerzite v Bratislave so zastávkou na Erasme vo francúzskom Lille - certifikát DALF C1 - magisterské štúdium na Univerzite v Montpellier kde sa momentálne nachádzam a vo voľnom čase posúvam svoje vedomosti mojim študentom cez Skype.

Referencie (11)

Tatiana O.

Tatiana O.

Neoverená referencia

S Klaudiou som maximálne spokojná, je veľmi ústretová, ochotná a hodiny sú vždy príjemné. Flexibilne zostavuje priebeh hodiny tomu ako učivo zvládam, vie čo môžeme prejsť rýchlo a naopak si hneď všíma čo potrebujem zopakovať, na čo sa zamerať viac. Navyše si pamätá aj po x mesiacoch kde som robila chyby a vie pochváliť za pokrok, je super vidieť že vás naozaj pozná. K tomu mám potvrdené od rodeného Francúza, že Klaudia má veľmi dobrý akcent :) Spolupracujeme už pol roka a nemenila by som. Rozhodne odporúčam.

Martin W.

Martin W.

Neoverená referencia

Hodiny s Klaudiou mám už takmer pol roka a pomohli mi vylepšiť ako gramatiku tak aj hovorenú francúzštinu. Klaudia má na každú hodinu pripravené materiály a organizuje hodiny tak aby boli pestré čo sa týka preberaného učiva aj tém. Môžem len odporúčať.

Klára B.

Klára B.

Neoverená referencia

hodiny s Klaudiou sú vždy plné smiechu a vedomostí. aj keď už mám vyšší level jazyka, stále sa učím niečo nové, priebeh hodín aj úlohy sú vždy zaujímavé a veselé. nemôžem byť viac než na 100% spokojná, že som si práve Klaudiu vybrala na doučká franiny :)

Marek C.

Marek C.

Neoverená referencia

Klaudia je určite jeden z dôvodov prečo by som sa vrátil späť k učeniu francúzskeho jazyka (len mi to čas nedovoľuje). Je to skvelá a pozorná lektorka, ktorá sa od prvého momentu štúdia upriamuje na potreby študenta a tomu prispôsobuje hodinu. Flexibilne obmieňa učebné materiály a preto sa hodiny nestávajú monotónnymi. Pre tých, ktorý majú záujem intenzívne študovať aj mimo „vyučovacích hodín“ poskytne množstvo materiálov na štúdium, cvičenia, čítania a podobne. Vrelo odporúčam!

Lukáš K.

Lukáš K.

Neoverená referencia

Klaudiu som si vyberala na základe referencii a musím povedať, že to bola najlepšia voľba. Hodiny s ňou sú nie len zábavne a prínosne ale hlavne prebiehajú na profesionálnej úrovni. Na každú hodinu prichádza dokonalé pripravená a hlavne s veľkým úsmevom, ktorý vo Vás zostane po celý deň. Už po dvoch hodinách s ňou som cítila výrazný pokrok a začala som si viac veriť. Taktiež som si začala uvedomovať veci v bežnej komunikácii, ktoré som si doteraz nikdy nevšimla a to z dôvodu, že ma nato upozornila práve ona. Ak hľadáte skvelého učiteľa francúzštiny, tak ste naozaj na správnom mieste, pretože Klaudia je TOP učiteľka a jej ďakujem za každú hodinu s ňou! 

Fotky a certifikáty