Ina S. Overená identita

Ina S.

Odpovedá do 9 hodín, na 100% správ
100% 9 hod
Overená identita
Prijíma študentov

Ina S.

Prijíma študentov

Maďarský a Slovenský jazyk A1-C2, Český jazyk pre cudzincov B2- Rodene hovoriaci lektor so skúsenosťami jazykových škôl..

Cena Od 16 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, víkend
Popis Typy lekcií Referencie Fotky & certifikáty

Popis

Vítajte v mojom profile!

Volám sa Ina a zaoberám sa výučbou Maďarského jazyka A1-C2, Slovenského jazyka pre cudzincov -A1-C2 a Českého jazyka - A1 -B2. Som majiteľkou dvoch jazykových diplomov skupiny C1.
Pracujem s rôznymi vekovými skupinami a preferujem zážitkovú konverzáciu v cudzom jazyku hlavne u detičiek v nižšom stupni základných škôl a starších žiakov a študentov.
Mám skúsenosti s rýchlou prípravou na prácu a život v zahraničí a s intenzívnou výučbou cudzích jazykov u dospelých.
Svoje lekcie vyučujem v Maďarsku v okolí Kisvárdy a Budapešti a on-line a v ďalších krajinách súkromne a tiež pre jazykové školy cez Messenger, Skype a Whats App.

Niećo o hodinách:

-Jednotlivo:
-60. min. / 18 eur
-45. min. / 16 eur.

Skupinovo ( 2-3 osoby ):
-60. min. / 17 eur
-45. min. / 14 eur.

Pre páry:
-60. min. / 16 eur
-45. min. / 13 eur.

Vopred sa teším na ďalšiu spoluprácu s Vami!

S pozdravom:
Ina Szabó.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

18 € / 60 min
Maďarský jazyk A1-C2,

Zábavná výučba Maďarského jazyka s lektorom s maďarskými koreňmi. Nauč sa aj to, čo v učebniciach nenájdeš! :)

16 € / 45 min

Referencie (2)

Zuzana R.

Zuzana R.

Neoverená referencia

Milá pani doučovateľka, učila môjho bilingualneho syna, ktorý mal problém so slovenčinou. Syn mal vtedy 7rokov hravou formou upútala jeho pozornosť a naozaj úžasne lekcie, na ktoré sa syn tešil. Je veľmi milá, prívetivá, s deťmi to naozaj vie a dodala synovi sebavedomie. Odporúčam všetkým ktorí hľadajú milú osôbku, priateľské prostredie. Syn sa veľmi tešil na hodiny, nebral to vôbec ako doučovanie. Ďakujeme

Alexandra B.

Alexandra B.

Neoverená referencia

Ina Szabó ako doučovateľka bola pre mňa tou najlepšou voľbou na zlepšenie mojich znalostí a vedomostí v slovenčine. Na hodinách slovenčiny na ZŠ, SŠ, ale aj na VŠ som sa bála rozprávať, pretože som si bola vedomá svojich nedostatkov, svojej chudobnej slovnej zásoby a mnohých mojich chýb v komunikácii (zlý slovosled, nesprávne skloňovanie). Nemala som ani trochu sebavedomia, aby som sa kľudne porozprávala so svojimi spolužiakmi, keďže som sa bála, že poviem niečo nezrozumiteľne či nesprávne. Doteraz som skúšala veľa vecí, aby som sa trochu viac priblížila k slovenčine, no bohužiaľ všetko dopadlo neúspešne. Tentoraz som však pani doučovateľke veľmi vďačná, pretože za krátky čas a pár vyučovacích hodín mi dokázala vrátiť nádej a sebavedomie, aby som mohla odvážnejšie používať slovenský jazyk. Okrem toho sa od nej môžem naučiť veľa nových a zaujímavých vecí. V rámci konverzácií preberáme rôzne témy a tak si rozširujem slovnú zásobu. Cením si, že ma upozorňuje na chyby, ktoré robím a snažíme sa ich spolu odstrániť. Je veľmi milá, flexibilná, poskytuje mi veľa zaujímavých úloh a nápadov, aby sa moja znalosť slovenčiny čo najviac zlepšila. Na jej hodinách sa jednoducho cítim dobre a mám k slovenčine bližšie, nebojím sa rozprávať, nestresujem a nebojím sa toho, čo bude, ak urobím nejakú chybu. Ina je vo svojej práci naozaj najlepšia. Na každej hodine ma veselo a s radosťou víta, zvyšuje mi to sebavedomie a hodiny sa naozaj vyznačujú veľmi pozitívnou a priateľskou atmosférou. Hodiny s ňou sú zážitkom, vždy cítite jej záujem a pozitívnu energiu, s ktorou k Vám pristupuje. Preto ju môžem odporučiť všetkým, ktorí sa chcú naučiť plynule po slovensky, pretože sa s ňou dá dobre a rýchlo rozvíjať. Naozaj profesionálny prístup. Som veľmi vďačná pani doučovateľke za to, že môžem byť práve jej študentkou, pretože sa teším na každú jej hodinu. Dúfam, že budeme mať ešte veľa hodín, aby som sa od nej naučila čo najviac. Ďakujem veľmi pekne za všetko!! Odporúčam všetkým, ktorí majú nedostatky zo slovenčiny, a ktorí hľadajú profesionálny prístup, no zároveň aj empatiu a priateľské prostredie!! ♥♥ S pozdravom, Alexandra.

Fotky a certifikáty