Andrea V.

Andrea V.

Odpovedá do 3 hodín, na 90% správ
90% 3 hod
Od 13 €/hod
Prijíma študentov

Andrea V.

Prijíma študentov
  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 13 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Kontaktný formulár

Popis

Dobrý deň/Ahojte!
Volám sa Andrea, som absolventkou gymnázia a momentálne študujem na magisterskom stupni dejiny a teóriu umenia. Okrem umenia milujem aj matematiku, z ktorej som aj maturovala (rovnako ako aj zo španielčiny - úrovne B2 a anglického jazyka - B1). Učím na živnosť a prioritou je pre mňa nájsť spôsob výučby, ktorý danému človeku vyhovuje. Obzvlášť podstatné je to pri matematike, ktorá sa často stáva zbytočným strašiakom mnohých ľudí len z dôvodu, že učiteľ/ka a žiak/žiačka nie sú naladení na "rovnakú vlnu". Sama sa momentálne snažím dovzdelávať v Hejného metóde vyučovania matematiky, ktorá deti aktívne zapája do procesu výučby, čo sa mne osobne osvedčuje ako vhodný prístup aj pri výučbe iných predmetov.
Počas štúdia na vysokej škole som pôsobila aj ako lektorka Krúžkov v škole.

V prípade záujmu ponúkam na začiatok 60 minút doučovania za polovičnú sumu, aby si študent/ka mohli vyskúšať, či im spôsob výučby bude vyhovovať a vyhodnotiť si prípadnú sympatiu alebo antipatiu ku mne 🙃

Referencie (3)

Mariana M.

Mariana M.

Neoverená referencia

Lekcie boli super, dcérke sa veľmi páčili a veľa sa naučila. Andrea je veľmi príjemná, trpezlivá a flexibilná lektorka. K príprave na lekcie pristupuje veľmi zodpovedne. Odporúčam! :)

Martina S.

Martina S.

Neoverená referencia

Andrejka je výborná lektorka, je veľmi milá, ústretová, trpezlivo všetko vysvetlí, tiež naučí a vysvetlí veci, ktoré sme si vopred nedohodli. Môj syn, ktorý nemal rád matematiku, si ju vďaka Andrejke obľúbil.

Emka K.

Emka K.

Neoverená referencia

Andrea je skvelá lektorka, trpezlivá, milá, sympatická. Pomohla mi so všetkým, čo som potrebovala a bola ochotná mi pomôcť aj s lekciami, na ktorých sme sa pôvodne nedohodli. Vrelo odporúčam :)

Fotky a certifikáty

Zodpovedané otázky (3)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Andrea V.

Chemické vzorce a oxidačné číslo 8 ročník.

Hrozne prosím o pomoc s otázkami neviem si s tým rady. Ďakujem veľmi pekne :)

Andrea V.

Slovná úloha,lineárne rovnice

16. Na internáte je v 42 izbách, z ktorých niektoré sú trojposteľové a niektoré štvorposteľové, ubytovaných 150 žiakov. Urči, koľko izieb je trojposteľových a koľko štvorposteľových, ak všetky izby sú úplne obsadené.