Michaela T.

Michaela T.

Odpovedá do 18 hodín, na 60% správ
60% 18 hod
Od 12 €/hod

Michaela T.

Polyglotka ovládajúca 9 jazykov ponúka doučovanie nemčiny a angličtiny

  • -
Cena Od 12 €/hod
Preferované časy: poobede, večer, víkend

Kontaktný formulár

Doučovateľ nie je aktívny

Tento doučovateľ sa tu už nejaký čas neobjavil. Skúste vyhľadať nového doučovateľa, ktorý vám odpovie na vašu požiadavku.

Vyhľadať iného doučovateľa

Popis

Hallo Leute und willkommen auf meinem Profil!

Hello everyone and welcome to my profile!

Volám sa Michaela a mojou veľkou vášňou je štúdium a výučba cudzích jazykov.

Ako hovorí jedno z mojich obľúbených mott: „Koľko jazykov vieš, toľkokrát si človekom.“, tak práve znalosť cudzieho jazyka rozširuje obzory poznania, napomáha pochopeniu iných kultúr a ponúka nám mnoho možností či už v pracovnej alebo súkromnej oblasti.

Ja sama ovládam 9 jazykov a ponúkam svoju pomoc pri naučení, osvojení si a zdokonalení sa v nemeckom a anglickom jazyku.

Nemecký jazyk bol súčasťou mojej jazykovej výbavy už od detstva vďaka rodičom pracujúcim a žijúcim v Nemecku, a teda hovorím ním aktívne už 26 rokov. Okrem tejto rodinnej skúsenosti som absolvovala kurz nemeckého jazyka v Mníchove ocenený diplomom a zložila som aj štátnu skúšku z nemeckého jazyka na referenčnej úrovni C1. Počas školských čias som svoje znalosti z nemčiny mohla otestovať v rámci súťaže - olympiády z nemeckého jazyka, kde som sa umiestnila viackrát na prvom mieste v okresnom a krajskom kole a na popredných priečkach aj v celoštátnom kole. Zároveň Nemčinu som aktívne využívala aj pracovne počas svojho pôsobenia v nemecky hovoriacich krajinách (Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko). Doučovaniu tohto na prvý pohľad náročnejšieho jazyka sa venujem už niekoľko rokov a na mojich hodinách kladiem dôraz predovšetkým na vybudovanie a rozširovanie solídneho základu slovnej zásoby, pochopenie gramatických pravidiel logickou a jasnou formou a odbúranie zábran v komunikácii. Rada ti sprostredkujem svoje rady a tipy ako sa možno naučiť cudzí jazyk efektívne a využiť ho pri zdolaní skúšok, pracovných pohovor alebo len tak pre Spaß :-)

Anglický jazyk ovládam aktívne slovom a písmom už viac ako 20 rokov a ponúkam taktiež doučovanie na všetkých úrovniach, od začiatočníkov až po pokročilých. Z tohto jazyka, ktorého ovládanie je už v dnešnej dobe považované za samozrejmosť, som tiež absolvovala štátnu jazykovú skúšku a jazykový kurz v zahraničí. Angličtina je súčasťou môjho každodenného života a rada ti s ňou pomôžem :-)

Metóda výučby nemčiny a angličtiny:
Preferujem ONLINE, príp. sa vieme dohodnúť aj osobne, ak ti to technické podmienky neumožňujú.

Cena:
10 EUR/30 min
12 EUR/45 min
15 EUR/60 min
Ukážkovú hodinu, kde zistíme úroveň a vhodný spôsob výučby ponúkam zdarma.

Danke und ich freue mich von dir zu hören!

Thank you and I am looking forward to hearing from you!