Martina Č.

Martina Č.

Od 7 €/hod

Martina Č.

Cenovo dostupné doučovanie angličtiny, slovenčiny a literatúry online či v Žiline

  • -
Cena Od 7 €/hod
Preferované časy: poobede, večer

Kontaktný formulár

Doučovateľ nie je aktívny

Tento doučovateľ sa tu už nejaký čas neobjavil. Skúste vyhľadať nového doučovateľa, ktorý vám odpovie na vašu požiadavku.

Vyhľadať iného doučovateľa

Popis

Ahoj 🙋🏻‍♀️,

potrebujete pomôcť s angličtinou od úrovne A1 až po C1 alebo sa chcete zdokonaliť v slovenskom jazyku a literatúre a to všetko za priaznivé ceny? Tak ste na správnom mieste! (Hodiny prebiehajú online, prostredníctvom Zoomu, alebo prezenčne, v Žiline a okolí).

Volám sa Maťa, mám 20 rokov a som študentkou posledného ročníka žilinského bilingválneho gymnázia. Jazyky mi boli vždy zo všetkých predmetov najbližšie, a preto mi robí veľkú radosť, keď s nimi môžem pomáhať tým, ktorým spôsobujú problémy.

Moje znalosti anglického jazyka som si overila na medzinárodne uznávanej skúške Cambridge (úroveň C1) a pred komisiou na všeobecnej štátnici (taktiež úroveň C1). Okrem toho, ovládam aj francúzštinu a vo voľnom čase sa venujem štúdiu kórejčiny.

Za moju takmer dvojročnú prax v oblasti doučovania som mala možnosť vyskúšať si individuálne online hodiny, ale aj prezenčný krúžok angličtiny s takmer 20 deckami, takže, pripravená by som mala byť na všetko.

V prípade záujmu o moje služby ma môžete kontaktovať prostredníctvom správy na mojom profile.

Prajem krásny zvyšok dňa a už teraz sa teším na našu prípadnú spoluprácu.

Maťa 💜