Romana H.

Romana H.

Odpovedá do 1 hodiny, na 70% správ
70% 1 hod
Prijíma študentov

Romana H.

Prijíma študentov

Anglický a slovenský jazyk zaujímavo a efektívne!

Cena Od 18 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Referencie Fotky & certifikáty

Popis

Ahojte ! ☺️

Volám sa Romana a som absolventkou Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Pracujem v IT sektore, kde denne využívam anglický jazyk, čo ma presvedčilo o tom, že angličtinu milujem!

| Skúsenosti |

Strávila som 10 mesiacov na výmennom pobyte vo Viedni na Teschnische Universität, kde som absolvovala celé štúdium v angličtine. Mám štyri roky skúseností s doučovaním anglického jazyka. Dva roky som doučovala študentov základnej a strednej školy a pripravovala ich na prijímacie skúšky. minulý rok som získala certifikát TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages).
Keďže nie každý z nás je zrodený pre anglický jazyk, ku každému študentovi pristupujem veľmi individuálne a spoločne sa snažíme nájsť najefektívnejší spôsob učenia sa, pretože angličtina nie je len o drilovaní sa, ale aj o zábave.
Slovenský jazyk ako materinský, mám v malíčku, najmä gramatika je mojou silnou stránkou, preto by som rada poskytla moje vedomosti ďalším študentom a laickým, jednoduchým a zábavným spôsobom Vám ju vysvetlila.

| Doučovanie |

Doučujem osobne priamo v Pezinku, nemám problém za študentami dochádzať do okolitých miest alebo obcí ako Svätý Jur / Šenkvice / Modra / Viničné / Slovenský Grob.
Momentálne mám študnetov preferujúcich doučovanie online spôsobom, prostredníctvom rôznych platforiem, podľa toho, ktorá študentovi vyhovuje najviac. (Google Meet / Microsoft Teams / Skype etc.)

Na školský rok 2022/2023 mám momentálne stálych 6 študentov rôznej vekovej kategórie. Vieme sa dohodnúť na pravidelnom čase, prípadne vieme doučovania flexibilne upraviť.

| Cena |

ONLINE :

Individuálna hodina (1 osoba) - 15 € / 50 minút
Skupinová hodina (2 a viac osôb) - 20 € / 50 minút

OSOBNE :

Individuálna hodina (1 osoba) - 17 € / 60 minút
Skupinová hodina (2 a viac osôb) - 30 € / 60 minút

Cena sa dá prispôsobiť podľa dohodnutých podmienok.

--- v prípade, ak ma kontaktujete prostredníctvom portálu doucma.sk, prosím uveďte do správy celé meno a priezvisko, prípadne telefónne číslo pre rýchlu komunikáciu ---

Typy lekcií

Štandardná lekcia

18 € / 55 min

Referencie (3)

Milan S.

Milan S.

Neoverená referencia

Romanka je veĺmi príjemná učiteľka. Robí všetko pre to,aby si si zlepšil svoje znalosti v komunikácii v gramatike v slovnej zásobe. Snaží sa nájsť presne v čom máš nedostatky a prispôsobuje k tomu hodinu. Vždy má pripravené rôzne anglické cvičenia. Vrelo odporúčam,som presvedčení že som sa zlepšil v komunikácii. Ale to by najlepšie vedela povedať Romanka.

Katarína S.

Katarína S.

Neoverená referencia

Romanka je ta najlepsia doucovatelka aku som mohla najst 🙂. Dceru vyborne doucuje Anj a Sjl. Sjl si dcera vdaka Romanke opravila o jeden stupen. Cize na vysvecku uz neboli ziadne trojky! 💪👍 Romanka presne identifikovala a vychytala jej medzery a aj vdaka jednoduchemu vysvetleniu dcera pochopila dané ucivo. Na kazdu hodinu mala pripraveny bud svoj material, alebo preberali ucivo zo skoly, popripade pomohla s ulohami. A po kazdej hodine som dostala spatnu vazbu co preberali a ako to dcere ide. Ak hladate doucovatelku, obratte sa na Romanku a nebudete lutovat. My sme max spokojne a s doucovanim pokracujeme aj tento šk rok. A za vsetko este raz velmi pekne dakujeme. 😊

Odpoveď doučovatela:

Dakujem Vam velmi pekne! Vazim si to a tesi ma ze sa Natalka posuva dalej😊😉🙏🏻

Evelin

Evelin

Neoverená referencia

Keď hľadáš doučovateľku na slovenčinu alebo na angličtinu, tak si na najlepšom mieste. Romanka je totiž najlepšia učiteľka (a verte mi, že som už vyskúšala viacerých učiteľov). Chodím k nej na slovenčinu už 3. mesiac a každým týždňom ma viac a viac motivuje. Veľa som sa od nej naučila, je veľmi nápomocná, vie sa prispôsobiť k požiadavkám a chce z teba vytiahnuť to najlepšie. Cítiť na nej, že tvoj cieľ je aj jej cieľom a spoločne to skúsime dosiahnuť. Veľmi sa teším na každú hodinu. :-)

Odpoveď doučovatela:

Jeej, ďakujem kraaasne Eve🙏🏻❤️😊

Fotky a certifikáty